ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI GREASE LC 1

ENI GREASE LC - це спеціальне багатоцільове мастило на основі складного літієвого мила з дуже високою точкою каплепадіння і стабільністю, що містить антикорозійні, антиокислювальні і протизносні (ЕР) присадки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Клас NLGI 1
Пенетрація 1мм/10 310
Температура каплепадіння °C 260
В'язкість при 40°C мм²/с 220

ЗАСТОСУВАННЯ

ENI GREASE LC спеціально розроблене для роботи в умовах високих температур і екстремальних навантажень. Застосування ENI GREASE LC так само рекомендується у в підшипниках ковзання, шарикових, роликових підшипниках і інших механічних компонентах, працюючих в тяжких умовах (шарніри, підшипники папероробних машин, підшипники млинів) і схильних до високих навантажень в температурному діапазоні від, - 20 до + 150°C.

ENI GREASE LC була спеціально розроблена для металлургической промисловості, де потрібно змазування підшипників, працюючих при високих температурах (випуск слябів, вали на кінці, опорні ролики розвантаження печі і так далі).

ENI GREASE LC 1 придатна для застосування в централізованих системах змазування, наприклад на системах, використуємих в прокатних станах і на направляючих пресів горячого формування.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

ENI GREASE LC має дуже високу точку каплепадіння чудово підходячи для роботи в умовах високих температур. Завдяки присутності у складі спеціального анниокислювального пакету присадок, мастило має дуже високу окислювальну стойкість, покращуючи тим самим стабільність  змащуючих властивостей навіть після довгої дії інтенсивних механічних навантажень і температурних стресів. Продукт відповідає стандарту DIN 51 806 (SKF R2F 150°C).

ENI GREASE LC володіє дуже хорошими антикороззионными і протизносними властивостями, не впливаючи при цьому агресивно на "жовті" метали; мастило міцно прилипає до поверхонь, відмінно протистоячи руйнівному ефекту вібрації̆.

Наявність присадок (ЕР) протизносу дозволяє мастилу утворювати  міцну змащувальну плівку, відмінно протистоїть механічним стресам, викликаним комбинацією шокових навантажень і дії ковзання. Тест Timken : OK для навантаження в 45 фунтів.

ENI GREASE LC посилена спеціальним полімером, що забезпечує водостійкість, що дозволяє мастилу працювати у вологих середовищах або у контакті з водою.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

ENI GREASE LC

1

2

ISO

L-X-BDHB 1

L-X-BDHB 2

DIN 51825

KP 1 N -20

KP 1 N -20

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації
  • ENI GREASE LC