ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Масло Eni для спортивних автiвок

Додано 03.11.2019

1976 рік у Formula 1 був знаменитий змаганням за звання чемпiона між Джеймсом Хантом з McLaren і Нікі Лауда з команди Ferrari. Про це знято фільм "Гонка", що став номінантом премії Золотий Глобус у категорії  "Кращий фільм". Який зв'язок між історією Формула 1 та Eni Agip? Чемпіон Нікі Лауда використовував моторне масло Eni Agip, яке заливалося в надпотужні двигуни болідів Ferrari. За останні 30 років марка «Шестинога собака» неодноразово з'являлася на трасах Формули 1. Більше 20 років Agip і фірма Eni були партнерами команди Ferrari. На комбінезонах легендарних Жиля Вильнева, Ника Лауды, Жана Алези, Найджелла Мэнселла и Герхарда Бергера була марка Eni Agip. У фільмі ви багато разiв побачите логотип Eni Agip на болідах Ferrari, банерах на трибунах і ємностях з маслом у гаражах команд:

А ось і сам Нікі Лауда у пам'ятному 1976.

Легенда спорту Міхаель Шумахер у команді Ferrari та Eni Agip:

Співпраця з Ferrari тривала не тільки на трасах Формули. Eni Agip довгий час був постачальником  мастильних матеріалів на першу заливку Ferrari:

Eni Agip є титульним спонсором FIM Superbike World Championship і офіційним постачальником мастильних матеріалів, які використовуються командою Aprilia Racing:

Моторні масла Eni Agip атестовані до використання  провідними світовими виробниками вантажних автомобілів, спецтехніки і компонентів до них: Mercedes-Benz, Scania, DAF, Renault, MAN, Cummins, Mack, Caterpillar, Allison, Detroit Diesel.

Які переваги Ви отримуєте, використовуючи Eni Agip:

На моторні мастила Sigma Top MS та Sigma Performance передбачений збільшений інтервал заміни.

 Малов'язкі 5W30, а також 10W40 дозволяють істотно (4-5%) економити паливо.

Високоякісні присадки, розроблені технологами Eni Agip і вироблені на власних потужностях, дозволяє істотно скоротити втрати на тертя, знизити знос холодного пуску, збільшуючи ресурс роботи двигуна.

Eni Agip містять спеціально розроблені і запатентовані миючі присадки. Лужне число дизельної лінійки велико- до 17, тому воно успішно нейтралізує агресивні сірчисті з'єднання. Двигун, що працює на маслі Eni Agip, чистий, в ньому немає відкладень, корозії:

Мерседес C200 W202 пробіг 280432 км. Використовується масло  Eni I-sint  5W40Фото після пробігу  на гарячий двигун зі спалахом. Звернiть увагу на відсутність лакового нальоту.

Є спеціально загущені для спекотного літа масла 20W50, синтетика для морозів, трансмісійна напівсинтетика для передньопривідних автомобілів 75W90, якісні трансмісійні масла для спецтехніки. Є серія спеціальних синтетичних масел для нових автомобілів Audi, Ford, GM.

Моторні масла Eni Agip атестовані і допущені до використання провідними світовими виробниками автомобілів: Mercedes-Benz, BMW, Porshe, Maserati, Alfa Romeo, VW, GM, Jaguar, Ford, Rover.

Eni підготувало подарунок і для любителів класичних автiвок. Ви можете познайомитися з Agip Novecento, повною лінією мастильних матеріалів для класичних і спортивних автомобілів, випущених у період з 1900 по 1990 рік. Склад моторних мастил розроблений з урахуванням технологій двигунів тих років: 1900-1950, 1950-1970 і 1970 -1990. Лінія AGIP Novecento також включає трансмісійні масла, гальмівну рідину і екологічно чисту присадку для заміни свинцю.

Нашу розповідь ми почали з історії боротьби за перемогу двох видатних спортсменів того часу в гонках Формули 1, в машинах яких було залито масло Eni Agip, а в баках було залито пальне Eni.

Змагайся. Будь лідером. Будь переможцем. Масла Eni Agip допоможуть тобі у цьому. І ти станеш першим.