ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ТОВ «Компанія Ліга» на 9-й Міжнародній виставці «IНТЕРАГРО 2013»

Додано 29.11.2013

З 30 жовтня по 1 листопада 2013 р. ТОВ "Компанія Ліга" приймала участь в 9-ій Міжнародній виставці рентабельного високоефективного сільського господарства "ІнтерАГРО 2013". Виставка "ІнтерАГРО 2013" проходила в г.Киев на території виставкового центру "КиевЭкспоПлаза" (ул.Салютная, 2-б). Виставка проводилася за підтримки :

Міністерство аграрної політики України;
Українській аграрній конфедерації;
Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу";
Німецькій асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA;
Французького агентства по міжнародному розвитку підприємств UBIFRANCE.
У складі робочої групи ТОВ "Компанія Ліга" на виставковому стенді працював представник технічного департаменту корпорації ENI S.p.A. пан Мускара Коррадо, що говорить про зацікавленість італійської сторони в розвитку продажів олив і мастил сільськогосподарського напряму, як одного з пріоритетних.

На виставковому стенді були представлені інноваційні продукти для сільськогосподарської техніки: оливи для двигунів, трансмісій, гідравлічних систем, а також мастила і антифризи для систем охолодження. Представлені продукти мають допуски провідних світових виробників : Case, Claas, John Deere, Lemken, New Holland, на усю представлену продукцію, корпорація ENI S.p.A. отримала сертифікати відповідності терміном дії на п'ять років для продажу на території України.

На думку представника робочої групи, ТОВ "Компанія Ліга", відвідувачів виставки найбільше цікавив питання якості представлених мастильних матеріалів і спеціальних рідин, наявність продуктів на складах офіційного імпортера, ТОВ "Компанія Ліга". Хочеться так само відмітити високий рівень технічної грамотності  фахівців, працюючих в сільському господарстві тих, що використовують імпортну техніку для ведення ефективного господарства.

Офіційний ресурс виставки "ИнтерАГРО 2013" www.interagro.in.uа