ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Виробництво і склад ENI - своїми очима

Додано 12.02.2014

Продовжуючи спілкування із  споживачем в Україні, концерн ENI S.p.A. запросив представника ТОВ "Компанія Ліга", офіційного дистриб'ютора т.м. ENI в Україні,  відвідати Нафтопереробний комплекс і Блендинг- фабрику, що знаходиться в м. Ливорно, Італія.

Завод виглядає дійсно дуже солідно і переконливо. Це — місто  трубопроводів, значних ємностей і, поза сумнівом, передовою технологією управління процесом.

Приємно вразив максимально автоматизований процес блендинга (змішування бази, присадок), виробництво каністри, безпосередньо перед  заливкою олив, автоматизований розлив продукту, маркіровка, упаковка в ящики і формування палет.

Склад готової продукції дуже  впорядкований. Автівки, що прибули на завантаження, в порядку живої черги заходять на термінал для вантаження. І НАЙГОЛОВНІШЕ, що увесь час хвилює споживачів в Україні: товар одночасно вантажиться в усі країни Європи (Францію, Іспанію, Португалію, Австрію, Польщу і поза сумнівом — в Україну.

У підтвердженні побаченого, щодня пропонуючи продукт на ринку України, ми не втомлюємося ВАМ повторювати - мастильні матеріали т.м. ENI- це продукт Європейської якості.