ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Gecco lubricants Hydrox HLP-46

Фото: Gecco lubricants Hydrox HLP-46
Gecco lubricants HYDROX HLP-46 - це серія високоякісних гідравлічних масел для всіх типів гідравлічних систем і устаткування. Масла виробляються з добірних базових масел на парафінової основі з додаванням антиокислювальних, протизносних і антикорозійних присадок (HYDROX 22-150 класифікація ISO-L-HM). Масла мають широкий в'язкостний ряд і відповідають практично будь-якої потреби.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
В'язкість кинематична при 40°С мм2 /с 46,17
В'язкість при 100°С мм2 /с 6,8
Індекс в'язкості 97
Температура спалаху °С 216
Температура застигання °С -25
Щільністьь при 20°С кг/л 0,880

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

Gecco lubricants HYDROX HLP - 46 застосовується переважно в гідравлічних системах з високим механічним і термічним навантаженням, а також в різних галузях високих технологій, таких як транспорт, будівництво, шахти, хімічному і металургійному устаткуванні, верстатах, морському транспорті і так далі. Із-за великого впливу в'язкості на ефективність роботи гідравлічних систем споживач має можливість вибору оливи по в'язкості відповідно до рекомендації конструктора. Малов'язкі сорти застосовуються, в основному, для високошвидкісного і точного устаткування, тоді як високов'язкі сорти застосовуються в малошвидкісному устаткуванні з високими гідростатичними навантаженнями.

Гідравлічні рідини Gecco lubricants HYDROX HLP - 46 рекомендуються не лише для застосування в гідравлічних системах, але і як масла підвищеної міцності для підшипників і устаткувань, де потрібні спеціальні протизносні характеристики . Вони можуть бути також використовуватись для іншого різного застосування з метою скорочення асортименту використовуваних олій.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

• DIN 51524 Part 2 HLP

• AFNOR NF E 48603 HM

• ISO 11158 HM

• CINCINNATI MILACRON P 68.69.70

• DENISON HF-0

• FZG failure stage 12

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації
  • Мінеральні масла