ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI GREASE MU EP 3

Eni Grease MU EP — це однорідне літієве мастило, яке містить EP-присадки. Мастило виготовляється із застосуванням високоякісних мінеральних базових масел, високотехнологічного пакету присадок і комплексного літієвого мила як згущувача. Різні сорти розрізняються по консистенції.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Класс NLGI 3
Пенетрація 1мм/10 235
Температура каплепадіння °C 200
В'язкість при 40°C мм²/с 160

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

 • Мастило ENI GREASE MU EP 3 пройшло наступні експлуатаційні випробування: FAG FE 9 (DIN 51821-02) і SKF R2F при 120 ° C.
 • При випробуванні протизадирних властивостей за методом Тімкен мастило ENI GREASE MU EP 3 показала результат 45 фунтів
 • Наявність EP-присадок забезпечує утворення міцної липкої змазує плівки, яка не порушується і не переміщається навіть при пульсуючих навантаженнях, що оберігає від прямого контакту металу з металом.  Універсальні характеристики Eni Grease MU EP дозволяють застосовувати її в широкому діапазоні потреб.
 • Хороша фізична і хімічна стабільність гарантує, що якість мастила залишається без змін навіть при важких механічних навантаженнях і високих температурах.  Мастило також має високу опірність до окислення.
 • Висока температура каплепадіння дозволяє використовувати мастило в широкому діапазоні температур.  Завдяки високої прокачуваності вона може використовуватися при низьких температурах.  
 • Eni Grease MU EP забезпечує хороший захист від корозії.  Міцно прилипає до металу масляна плівка не порушується навіть при сильній вібрації.  
 • Мастило має відмінні водовідштовхувальні властивості, що дозволяє використовувати її при високій вологості і прямих контактах з водою.  
 • eni Grease MU EP 3 особливо підходить для змащення закритої сталевої циліндричної, конічної і гвинтової передачах, наприклад, для редукторів, які працюють при середніх температурах і навантаженнях або на будь-якому обладнанні, де важко застосовувати масло, і мастило повинно експлуатуватися тривалий час.  
 • eni Grease MU EP 3 може використовуватися також в централізованих системах змащення, встановлених на промисловій техніці, вантажівках, сільськогосподарських машинах, промислових устаткуваннях і систем змащування верстатів.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

GREASE MU EP

00

0

1

2

3

ISO 6743-9

L-X-BCHB 00

L-X-BCHB 0

L-X-BCHB 1

L-X-BCHB 2

L-X-BCHB 3

ISO 6743-6

L-CKG 00

L-CKG 0

L-CKG 10

 

 

DIN 51 825

KP00K -20

KP0K -20

KP1K -20

KP2K -20

KP3K -20

DIN 51 826

GP00K

GP0K

GP1K

 

 

MAG (CINCINNATI)

 

P-79

P-72

P-64

 

 • ISO 12924 L-XBCHB 3
 • DIN 51825 KP 3K -20
Скачати
Товари даної категорії