ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BRAKE FLUID DOT 4 PLUS

Eni Brake Fluid DOT 4 — це синтетична гальмівна рідина з високими експлуатаційними характеристиками. Вона особливо добре підходить для застосування у випадках, коли гальмівні системи працюють в дуже важких умовах експлуатації. Eni Brake Fluid DOT 4 Plus може використовуватися у випадках, коли виробниками рекомендовані рідини рівня DOT 3, DOT 4, DOT 4 + або DOT 5.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 20°С кг/м3 1075
В'язкість при -40°C мм²/с 1300
Вміст води %(m/m) 0,07
pH 9,3
Температура сухого кипіння °C 295
Температура кипіння «зволоженою» рідини °C 215
Температура займання °C 148

Завдяки винятковій високій температурі кипіння, застосування ENI BRAKE FLUID DOT 4 PLUS абсолютно надійно, навіть при дуже високих температурах, що утворюються в гальмівній системі. Гальмівна рідина нейтральна до металів і має відмінні змащувальні і протизносні властивості і сумісна з усіма гумовими ущільнювачами.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки виключно високій температурі кипіння, гальмівна рідина Eni Brake Fluid DOT 4 PLUS абсолютно надійна в експлуатації, навіть при дуже високих температурах.

  • Рідина має хорошу опірність «забруднення» водою, зберігаючи температуру кипіння без змін навіть при значній концентрації вологи в гальмівному контурі.

  • Eni Brake Fluid DOT 4 PLUS має дуже низьку температуру застигання і тому завжди зберігає безпечну в'язкість.

  • Гальмівна рідина нейтральна до всіх типів металів, використовуваних в гальмівних системах, має хороші змащувальні і протизносні властивості, сумісна з усіма гумовими компонентами.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • FMVSS 116, DOT 4+

  • SAE J 1704

  • ISO 4925/05 (CLASS 04)

Скачати
Товари даної категорії