ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI I-RIDE SCOOTER 10W-40

Фото: ENI I-RIDE SCOOTER 10W-40
Eni i-Ride Scooter 10w-40 високоякісна всесезонна напівсинтетична моторна олива, спеціально розроблена для мотоциклів з чотиритактними двигунами.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 867
В'язкість при 100°C мм²/с 14,9
В'язкість при 40°C мм²/с 99
Індекс в'язкості - 156
В'язкість при -25°C мПа·с 6800
Температура спалаху °C 220
Температура застигання °C -24

Олива демонструє чудові експлуатаційні характеристики навіть при дуже важких умовах роботи двигуна, таких як: високотемпературні режими роботи двигуна при їзді по трасі з високими швидкостями на великі відстані, міське водіння в режимі «старт-стоп», позашляхове використання техніки, експлуатація техніки при низьких температурах довкілля і т.д.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Eni i-Ride Scooter 10w-40 залишається текучим при низьких температурах навколишнього середовища, а також зберігає свою в'язкість при високих температурах. Це забезпечує безпроблемне цілорічне використання продукту.

  • Відмінні мийно-диспергуючі характеристики оливи ефективно захищають внутрішні поверхні двигуна від утворення шкідливих відкладень. Крім того поршні підтримуються в чистому вигляді, забезпечується захист поршневих кілець від залягання, а продукти згоряння і забруднення залишаються в підвішеному стані до чергової заміни оливи.

  • Чудові протизносні властивості оливи забезпечують довге життя всіх рухомих частин двигуна, що мінімізує витрати на сервісне обслуговування і ремонт.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API SJ

  • JASO MA, MA2

Скачати
Товари даної категорії