ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI I-RIDE SPECIAL 20W-50

Фото: ENI I-RIDE SPECIAL 20W-50
Eni i-Ride Special 20W-50 — це мінеральна моторна олива останнього покоління, спеціально розроблена для потужних чотиритактних мотоциклетних двигунів, підходить для їзди по трасі і бездоріжжю і здатне гарантувати максимальний захист навіть в екстремальних умовах експлуатації двигуна.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 856
В'язкість при 100°C мм²/с 19
В'язкість при 40°C мм²/с 172
Індекс в'язкості - 125
В'язкість при -15°C мПа·с 9000
Температура спалаху °C 240
Температура застигання °C -18

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Видатні миючі і диспергуючі властивості Eni i - Ride Special 20w-50 ефективно зводять до мінімуму утворення лаків, шламу і інших відкладень. Цей продукт запобігає заляганню поршневих кілець і запобігає випаданню зважених речовин.
  • Властивості протизносу цього продукту забезпечують тривалий термін служби частин, що рухаються, скорочуючи об'єм технічного обслуговування і капітальний ремонт двигуна.
  • Eni i - Ride Special 20w-50 має високу зносостійкість, зокрема, до окислювальних явищ, що виникають в результаті тривалої дії в умовах високої температури, а також у присутності повітря і інших речовин.
  • Спеціальний склад мастил забезпечує виключно високі моюще-диспергируючi, антикорозійні, антипінні, антиокислювальнi і протизноснi властивості.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API SJ

  • JASO MA, MA2

Скачати
Товари даної категорії