ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA BIKE 80W-90

Фото: ENI ROTRA BIKE 80W-90
Еni Rotra Bike – це повністю синтетична трансмісійна олива, що витримує великі питомі тиску, спеціально розроблена для змащування коробок передач і кінцевих передач мотоциклів і скутерів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 880
В'язкість при 100°C мм²/с 14
Індекс в'язкості 100
В'язкість при -26°C мПа·с 120000
Температура спалаху °C 220
Температура застигання °C -36

Особливі характеристики продукції, що дозволяють витримувати підвищені питомі тиску, забезпечують захист поверхонь зубів шестерень навіть при надзвичайно високих навантаженнях і в екстремальних умовах ковзання. Базові синтетичні масла, використовувані в складі продукції, надають їй виняткову термостійкість і стійкість до окислення, гарантуючи захист від виникнення лакообразних та інших відкладень, і забезпечує збереження параметрів масла протягом більш тривалого періоду між двома послідовними замінами оливи.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Протизносні властивості зазначеної продукції поряд з її хімічною стабільністю і стійкістю до окислення підтримують оптимальний стан підшипників і зубів шестерень, а також дозволяють збільшити інтервали між двома послідовними замінами оливи.

  • Антикорозійні властивості eni Rotra Bike дозволяють ефективно захищати підшипники від корозії навіть в умовах підвищеної вологості.

  • Високий індекс в'язкості забезпечує належне функціонування змащуваних частин в умовах широкого діапазону температур.

  • Зазначену продукцію також рекомендується використовувати у всіх коробках передач і для кінцевих передач, для яких виробниками наказано використання трансмісійних олив рівня ефективності експлуатації API GL-4.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-4

 

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації