ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI I-SIGMA MONOGRADE 30

Eni i-Sigma monograde SAE 30 — це високоякісна мінеральна моторна олива для дизельних двигунів, що працюють при великих навантаженнях в умовах, що сприяють утворенню відкладень або підвищеного зносу в зв'язку з перевищенням проектних показників або якістю використовуваного палива. Розроблена на основі високоякісних базових олив з високим у своїй категорії індексом в'язкості і низькою температурою застигання з додаванням великої кількості присадок для забезпечення відмінних миючих властивостей, а також високих диспергирующих, антиокислювальних, антикорозійних, протизносних і антівспенівающіе характеристик. Добре підходить для гідравлічних систем тракторів, навантажувачів, бульдозерів та іншої комерційної техніки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 890
В'язкість при 100°C мм²/с 10,9
Індекс в'язкості - 105
Температура спалаху °C 225
Температура застигання °C -21

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Олива володіє відмінними миючими властивостями, завдяки яким вона відмінно підходить для використання, зокрема, в двигунах з наддувом. Також вона має високі диспергуючи властивости, через що має хорошу стійкість до утворення лакових відкладень, плівок, продуктів окислення, емульгування мастила та інших шкідливих відкладень в двигунах.

  • Забезпечує захист від залягання поршневих кілець і чистоту поршнів.

  • Олива має відмінну стійкість до старіння, зокрема, викликаного окисленням при тривалій роботі на високих температурах з доступом повітря і інших хімічних реагентів.

  • Прекрасні антикорозійні властивості забезпечують високоефективний захист двигуна від корозії при згорянні палива в присутності вологи і кислот. Протизносні властивості даного мастильного матеріалу забезпечують тривалий термін служби рухомих частин двигуна і значно зменшують необхідність обслуговування і капітального ремонту.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API CF/SJ

  • Allison C-3

  • MIL-L-46152 C

  • MIL-L-2104 D

Скачати
Товари даної категорії