ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI I-SIGMA MONOGRADE 40

Eni i-Sigma monograde — це серія мастильних матеріалів для дизельних двигунів, що працюють при великих навантаженнях в умовах, що сприяють утворенню відкладень або підвищеного зносу при перевищенні проектних характеристик або в зв'язку зі складом використовуваного палива. Ці мастильні матеріали розроблені на основі високоякісних базових олив з високим індексом в'язкості (в своїй категорії) і низькою температурою застигання, яка формульована з додаванням великої кількості присадок для забезпечення відмінних миючих властивостей, а також високих диспергирующих, антиокислювальних, антикорозійних, протизносних і протипінних характеристик.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
В'язкість при 100°C мм²/с 14,4
Індекс в'язкості - 105
Температура спалаху °C 230
Температура застигання °C -18

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Серія eni i-Sigma monograde володіє відмінними миючими властивостями, завдяки яким вона відмінно підходить для використання, зокрема, в двигунах з наддувом. Також продукт має високі диспергуючи властивости, тому мастильний матеріал має гарну стійкість до утворення лакових відкладень і плівок, а також відкладення продуктів окислення і емульгування мастила і утворення інших шкідливих відкладень в двигунах. Крім того, забезпечується захист від залягання поршневих кілець і чистота поршнів.

  • Оливи мають відмінну стійкість до старіння, зокрема, викликаного окисленням при тривалій роботі при високих температурах з доступом повітря і інших хімічних реагентів.

  • Прекрасні антикорозійні властивості забезпечують високоефективний захист двигуна від корозії при згорянні палива в присутності вологи і кислот. Протизносні властивості даного мастильного матеріалу забезпечують тривалий термін служби рухомих частин двигуна і значно зменшують необхідність обслуговування і капітального ремонту.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API CF/SJ

  • MIL-L-2104D

  • MIL-L-46152C

Скачати
Товари даної категорії