ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI CLADIUM 50 SAE 30

ENI CLADIUM 50 - масло з миючими властивостями, що складається з високоякісного базового масла і спеціальних присадок. Підходить для використання в якості картерного масла в крейцкопфних дизельних двигунах з масляним охолодженням поршнів. Може також використовуватися для змащування дейдвудних труб.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 895
В'язкість при 100°C мм²/с 12
В'язкість при 40°C мм²/с 115
Індекс в'язкості 98
Температура спалаху (COC) °C 268
Температура застигання °C -21
Лужне число мг КОН/г 5

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • ENI CLADIUM 50 характеризується високими миючими і диспергуючими властивостями, які ефективно запобігають утворенню сажі, нальоту і відкладень у поршнях і картері.  

  • Антиокислювальні властивості даного масла забезпечують ефективний захист внутрішніх поверхонь двигуна від відкладень агресивних продуктів спалювання палива.  

  • ENI CLADIUM 50, володіючи високими протизносними властивостями, забезпечує тривалий термін служби деталей двигуна, знижуючи потребу в ремонті і перебиранні.  

  • Протипінні властивості даного масла мінімізують утворення повітряних бульбашок, які порушують цілісність захисної плівки, що формується на поверхні змащуваних деталей.  Здатність до деемульгування дозволяє виробляти сепарацію води з масла центрифугуванням при її попаданні в двигун.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • MAN Diesel and Turbo (formerly MAN B&W)

  • Winterthur Gas and Diesel (formerly NEW SULZER DIESEL)

Скачати
Товари даної категорії