ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI CLADIUM 400 SAE 30

ENI CLADIUM 400 SAE 30 - масло, кваліфіковане API CF (Серія III), призначене для використання в чотиритактних дизельних двигунах, що працюють на паливі (мазут і дизельне паливо) з високим залишковим змістом сірки і за умов, що вимагають мастильних матеріалів з середнім / високим лужним числом.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
В'язкість при 100°C мм²/с 15,7
В'язкість при 40°C мм²/с 160
Індекс в'язкості 100
Лужне число мг КОН/г 40
Температура спалаху (COC) °C 235
Температура застигання °C -18
Щільність при 15°С кг/л 0,915

 

 

Продукт спеціально рекомендований до використання в чотиритактних дизельних двигунах, що працюють на низькоякісному високосірчистому паливі, або при низькій робочій температурі в районі поршневої групи.

ENI CLADIUM 400 рекомендований також для застосування у випадках, коли необхідний один мастильний продукт як для мазутних, так і для дизельних двигунів.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • ENI CLADIUM 400 характеризується дуже високими миючими властивостями, які надзвичайно ефективно перешкоджають утворенню на поршнях відкладень сажі і нальоту.  
  • Висока лужне число дозволяє ефективно нейтралізувати кислотні продукти, що утворюються при згорянні високосірчаного палива. Також можливе використання продукту в двигунах, що працюють на паливі з середнім вмістом сірки, проте характеризуються малим споживанням масла, або експлуатованих в низькому діапазоні робочих температур, при яких конденсація сірчаної кислоти особливо велика.  
  • Протизносні властивості даного продукту дозволяють використовувати його також для змащення зубчастих передач редукторів.  
  • Хороша здатність до деемульгування дозволяє виробляти сепарацію води з масла центрифугуванням при її попаданні в двигун.  
  • Антипінні властивості продукту сприяють утворенню стійкої захисної масляної плівки, без бульбашок, що забезпечує хорошу мастило рухомих деталей.  
  • Продукт має високу полярність, що дозволяє забезпечити ефективний захист деталей двигуна від агресивного впливу вологи і солі.

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • NEW SULZER DIESEL

  • API CF

Скачати
Товари даної категорії