ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA 80W-90

Фото: ENI ROTRA 80W-90
ENI ROTRA 80W-90 - це мінеральна олива для коробок передач з високим індексом в'язкості зі специфічними протизношувальними добавками. Призначена для змащування деяких типів інтегрованих трансмісій (КПП) без гіпоїдних передач (наприклад, передньопривідні автомобілі з поперечними двигунами). Оливу можна використовувати там, де передача потужності не тягне за собою надмірних тисків або навантажень, для яких виробник рекомендує мастило з рівнем API GL-3.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 895
В'язкість при 100°C мм²/с 14,5
Індекс в'язкості - 100
В'язкість при -26°C мПа·с 130000
Температура спалаху °C 250
Температура застигання °C -30

ЗАСТОСУВАННЯ

  • Особливі протизносні властивості Eni Rotra 80W-90 утримують підшипники і шестірні в оптимальному стані на протязі всього часу експлуатації. Її хімічна стабільність і стійкість до окислення забезпечують стабільну роботу і збільшують інтервали заміни мастильного матеріалу.
  • Миючі і диспергуючі властивості допомагають утримувати домішки в підвішеному стані, запобігаючи утворенню відкладень.
  • Eni Rotra 80W-90 не викликає корозії сталевих і мідних деталей, зберігаючи всі змащені деталі коробки передач у відмінному стані. Антикорозійні властивості виключають можливість корозії шестерень і підшипників, навіть, якщо в них присутня волога.
  • Антипінні властивості оливи запобігають надмірне утворення бульбашок повітря, які можуть негативно вплинути на безперервність масляної плівки.
  • Високий індекс в'язкості забезпечує надійну роботу компонентів коробки передач в широкому діапазоні робочих температур.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-3 

Скачати
Товари даної категорії