ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA 85W-140

Фото: ENI ROTRA 85W-140
Eni Rotra MP 85W-140 — це трансмісійна олива на мінеральній основі з високим індексом в'язкості і спеціальними протизносними властивостями. Призначена для змащування деяких типів інтегрованих трансмісій без гіпоїдних передач (наприклад, передньопривідні автомобілі з поперечним двигуном). Оливу можна використовувати у всіх зубчастих передачах, де передача потужності не тягне за собою надмірний тиск або навантаження, для яких виробник рекомендує мастило з рівнем API GL-3.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 905
В'язкість при 100°C мм²/с 28,2
В'язкість при 40°C мм²/с 410
В'язкість при -12°C мПа·с 130000
Індекс в'язкості - 98
Температура спалаху °C 270
Температура застигання °C -15

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки протизносним властивостям оливи підшипники і  шестерені зберігаються у відмінному стані після тривалої експлуатації. Її хімічна стабільність і стійкість до окислення забезпечуює стабільну роботу і збільшуює інтервали заміни мастильного матеріалу.

  • Миючі і диспергуючі властивості оливи допомагають утримувати домішки в підвішеному стані, запобігаючи утворенню відкладень.

  • Не викликає корозії сталевих і мідних деталей, утримуючи всі змащувані деталі коробки передач у відмінному стані, запобігає корозії, навіть, якщо в них присутня волога.

  • Антипінні властивості оливи запобігають надмірне утворення бульбашок повітря, які можуть негативно вплинути на безперервність масляної плівки.
  • Високий індекс в'язкості забезпечує надійну роботу компонентів коробки передач в широкому діапазоні робочих температур.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-3

Скачати
Товари даної категорії