ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA FE 75W-90

Eni Rotra FE 75W-90 — це синтетичне трансмісійне масло з EP-властивостями і винятковими в'язкісно-температурними характеристиками, що гарантують відмінну текучість і надійну змащування при низьких температурах. Продукт призначений для застосування в механічних коробках передач, суміщених з диференціалом, для яких потрібно масло класу API «GL-4 +». спеціально розроблена для відповідності вимогам VW 501.50 (G 50) специфікацій і, отже, для задоволення потреб в мастилі трансмісійного диференціала коробки передач (конфігурація коробки передач з головною передачею в зборі) в автомобілях з приводом на передні колеса Audi і Volkswagen.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 870
Клас в'язкості по SAE Одиниці виміру 75W-90
В'язкість при 100°C мм²/с 16
В'язкість при 40°C мм²/с 92
В'язкість при -40°C мПа·с 73000
Індекс в'язкості - 180
Температура спалаху °C 190
Температура застигання °C -48

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки хорошим EP-характеристикам, масло прекрасно захищає трансмісії навіть в умовах надважких навантажень.

  • Исключительно высокий индекс вязкости обеспечивает надёжную смазку всех частей коробки передач как при очень низких, так и при очень высоких температурах.

  • Завдяки застосуванню при виробництві високоякісного синтетичного базового масла, Eni Rotra FE має виняткову термо-окислювальної стабільністю, що надійно захищає від утворення лаків, нагар і інших продуктів забруднення.

  • Антикорозійні властивості масла забезпечують надійний захист механізмів і підшипників від корозії навіть при наявності вологості.

  • Хороші антипінні властивості перешкоджають утворенню повітряних бульбашок, що негативно впливають на міцність масляної плівки.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-4

  • VW 501 50 (G50) LEVEL

Скачати
Товари даної категорії