ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA FE 75W-90

Фото: ENI ROTRA FE 75W-90
Eni Rotra FE 75W-90 — це синтетична трансмісійна олива з EP-властивостями і винятковими в'язкісно-температурними характеристиками, що гарантують відмінну текучість і надійну змащування при низьких температурах. Продукт призначений для застосування в механічних коробках передач, суміщених з диференціалом, для яких потрібна олива класу API «GL-4 +». спеціально розроблена для відповідності вимогам VW 501 50 (G 50) специфікацій і, отже, для задоволення потреб в мастилі трансмісійного диференціала коробки передач (конфігурація коробки передач з головною передачею в зборі) в автомобілях з приводом на передні колеса Audi і Volkswagen.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 870
В'язкість при 100°C мм²/с 15,1
В'язкість при 40°C мм²/с 92
Індекс в'язкості - 180
В'язкість при -40°C мПа·с 115000
Температура спалаху °C 190
Температура застигання °C -48

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки хорошим EP-характеристикам, олива прекрасно захищає трансмісії навіть в умовах надважких навантажень.

  • Виключно високий індекс в’язкості забезпечує надійну змазку всіх частин коробки передач як при дуже низьких, так і при дуже високих температурах.

  • Завдяки застосуванню при виробництві високоякісної синтетичної базової оливи, Eni Rotra FE має виняткову термо-окислювальну стабільність, що надійно захищає від утворення лаків, нагару та інших продуктів забруднення.

  • Антикорозійні властивості оливи забезпечують надійний захист механізмів і підшипників від корозії навіть при наявності вологості.

  • Хороші антипінні властивості перешкоджають утворенню повітряних бульбашок, що негативно впливають на міцність масляної плівки.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-4

  • VW 501 50 (G50) 

Скачати
Товари даної категорії