ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA HY 80W-90

Фото: ENI ROTRA HY 80W-90
Eni Rotra HY 80W-90 — це універсальна трансмісійна олива, виготовлена з використанням високоякісних базових олив і пакету присадок, що включає EP-присадки. Олива призначена для змащування всіх типів гіпоїдних передач, що працюють в нормальних умовах. Вона використовується також в коробках передач, коробках з відбору потужності, в сільськогосподарській, землерийної та інших типах техніки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 895
В'язкість при 100°C мм²/с 14,1
В'язкість при 40°C мм²/с 133,6
В'язкість при -26°C мПа·с 120000
Індекс в'язкості - 103
Температура спалаху °C 210
Температура застигання °C -30

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Наявність спеціальних EP-присадок (екстремальних тисків) зберігають масляну плівку на поверхні шестерень і підшипників при дуже високих навантаженнях.

  • Правильне поєднання протизносних і змащуючих присадок забезпечує найкращу роботу синхронізаторів, які зберігають свою ефективність у важких умовах експлуатації, наприклад, в таких умовах, як водіння в міському потоці, що вимагає частого перемикання передач.

  • Виняткова стабільність до окислення перешкоджає погіршення якості і старіння масла в роботі при високих температурах. Ці властивості запобігають збільшення в'язкості і утворення осаду протягом тривалого часу.

  • Олива перешкоджає утворенню корозії виробів із сталі, ефективно забезпечуючи змазку всіх рухомих деталей. ЇЇ антикорозійні властивості активно захищають передачі і підшипники від іржі навіть при наявності вологості.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • MIL-L-2105 level

  • API GL-4

  • ZF TE-ML 02A, 16A, 17A, 19A

Скачати
Товари даної категорії