ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ROTRA HY DB 80W

Фото: ENI ROTRA HY DB 80W
Eni Rotra HY DB 80W — це універсальна трансмісійна олива, виготовлена з використанням високоякісних базових олив і пакету присадок, що включає EP-присадки. Олива призначена для змащування всіх типів гіпоїдних передач, що працюють в нормальних умовах. Вона використовується також в коробках передач, коробках з відбору потужності, в сільськогосподарській, землерийної та інших типах техніки, за винятком випадків, коли потрібна олива рівня API GL-4.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 900
В'язкість при 100°C мм²/с 9,7
В'язкість при 40°C мм²/с 102
Індекс в'язкості - 100
В'язкість при -26°C мПа·с 120000
Температура спалаху °C 210
Температура застигання °C -30

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Наявність спеціальних EP-присадок (екстремальних тисків) зберігають масляну плівку на поверхні шестерень і підшипників при дуже високих навантаженнях.

  • Правильне поєднання протизносних і змащувальних присадок забезпечує найкращу робота синхронізаторів, які зберігають свою ефективність в важких умовах експлуатації, наприклад, в таких умовах, як водіння в міському потоці, що вимагає частого перемикання передач.

  • Виняткова стабільність до окислення перешкоджає погіршення якості оливи, навіть якщо вона працює при високих температурах. Таким чином тривалий час зберігається первісна в'язкість і забезпечується захист від лакових відкладень.

  • Олива перешкоджає утворенню корозії, ефективно забезпечуючи змазку всіх рухомих деталей. Його антикорозійні властивості активно захищають передачі і підшипники від іржі навіть при наявності вологості.

  • Її хороші антипінні властивості запобігають утворенню повітряних бульбашок, що негативно впливають на міцність масляної плівки.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • API GL-4

  • MB-Approval 235.1

  • ZF TE-ML 2B, 17A quality

Скачати
Товари даної категорії