ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ACER MPK 220

Eni ACER MPK 220 — це спеціальна промислова олива, розроблена для змащування підшипників качіння і зубчастих передач папероробних машин, що працюють при високих температурах. Виробляється зі спеціальних парафінових базових олив з додаванням специфічного пакету присадок, який забезпечує високі миючі, протизносні, антикорозійні, деемульгуючі і антиокислювальні властивості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 903
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості - 96
Температура спадаху (COC) °C 256
Температура застигання °C -6
Тест на іржу/В - pass

ЗАСТОСУВАННЯ

Оливи Eni ACER MPK спеціально виробляються для одночасної мастила підшипників і зубчастих передач папероробних машин

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Гарні миючі властивості захищають від утворення відкладень з частинок окислення і паперових волокон на життєво важливих вузлах устаткування.
  • Відмінна деемульгуючими здатність олив навіть при великій кількості потрапляння води дозволяє швидко видалити її з системи змащування без нанесення шкоди обладнанню. Це підтверджується результатами тесту ASTM D 1401.
  • Олива володіє дуже високими протизносними характеристиками, що підтверджується результатами тесту FZG - рівень навантаження руйнування 12. Це дозволяє також використовувати оливу в понижуючих передачах.
  • Відмінна стійкість до окислення завдяки використовуваному пакету присадок забезпечує тривалі терміни заміни оливи навіть при експлуатації обладнання в умовах високих робочих температур.
  • Хороші антикорозійні властивості надійно захищають всі деталі незалежно від матеріалів їх виготовлення (залізо, мідь і їх сплави), що гарантує надійну експлуатацію обладнання протягом тривалого часу.
  • Високі антипінні властивості запобігають появі повітряних бульбашок, що шкідливо впливають на міцність масляної плівки.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • Carcano (A4-415-5 I 1986)

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації