ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI EXIDIA HG 220

Фото: ENI EXIDIA HG 220
Олива для напрямних ковзання верстатного обладнання. Виготовляється з високоочищених базових олив на парафінової основі з додаванням спеціально підібраного пакету присадок для додання хороших змащувальних, антикорозійних і протиударних властивостей.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці віміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 901
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості - 98
Температура спалаху (COC) °C 233
Температура застигання °C -15
Тест на іржу/B - pass

Eni EXIDIA HG 220 — це однорідна літієве мастило, яке містить EP-присадки. Мастило виготовляється із застосуванням високоякісних мінеральних базових олив, високотехнологічного пакету присадок та комплексного літієвого мила як згущувача. Різні сорти розрізняються по консистенції.

ЗАСТОСУВАННЯ

Оливи Eni EXIDIA HG були розроблені та виготовлені для змащення напрямних ковзання, в тому числі які працюють при великих навантаженнях, навіть з системою циркуляції мастила та повною втратою оливи. Eni EXIDIA HG 32 та 68 можуть застосовуватися в якості гідравлічних рідин в більшості видів верстатного устаткування, особливо в шліфувальних верстатах, де один сорт оливи використовується для змащення напрямних та в якості гідравлічної рідини. Eni EXDIA HG 220 може застосовуватися для змащення зубчастих передач у випадках, коли необхідна олива, що перешкоджає скачкообразному ходу, наприклад, в черв'ячних передачах.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

 • Оливи Eni EXIDIA HG забезпечують прекрасне змащення напрямних ковзання верстатного устаткування та запобігають залипанню і вібрації, які негативно впливають на якість вироблених виробів та на термін експлуатації самого верстата.

 • Присадки, що містяться у оливі, впливають на статичний та на динамічний коефіцієнт тертя з метою уникнення феномена стрибкоподібної подачі, регулюючи тим самим нормальну роботу верстатів і відповідність з допустимими відхиленнями.

 • Формула оливи була ретельно розроблена для того, щоб забезпечити хороший антикорозійний захист та хороші деемульгіруючи властивості, що дуже важливо для такого обладнання, як шліфувальні верстати, де водяні розчини працюють в якості мастильно-охолоджуючих рідин.

 • Оливи Eni EXIDIA HG відповідають вимогам Cincinnati Milacron по термічній стабільності. Цей метод випробувань говорить про стійкість олив до утворення відкладень та осадів, а також відсутності корозії по відношенню до сталі, міді та їх сплавів через температурний ефект.

 • Високий індекс в'язкості цих продуктів гарантує постійні показники в широкому діапазоні робочих температур.

 • Eni EXIDIA HG володіє відмінними характеристиками стійкості оливи до високих навантажень. Загальна втрата ваги за методом Vickers становить близько 27mg для марок 32 та 68, тому вони годяться також для використання в якості гідравлічних рідин в сучасному станковому обладнанні.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

 • Stanimuc GA

 • DIN 51502 CGLP

 • Stanimuc GB

 • ISO 6743/13 GA

 • ISO 6743/13 GB

 • ISO 12925-1 CKE

 • Deckel

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації