ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI OSO 100

Фото: ENI OSO 100
Eni OSO - серія високоякісних гідравлічних олив для всіх типів гідравлічних систем і устаткування. Оливи виробляються з добірних базових масел на парафінової основі з додаванням антиокислювальних, протизносних і антикорозійних присадок (OSO 15-22 класифікація ISO-L-FD; OSO 32-150 класифікація ISO-L-HM). Оливи мають широкий вязкостний ряд і відповідають практично будь-якої потреби.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 890
В'язкість при 40°C мм²/с 100
Індекс в'язкості - 99
Температура спалаху °C 235
Температура застигання °C -24
Деемульгування при 82°C хв 20
Випробування на піноутворення cc/cc 20/0

ЗАСТОСУВАННЯ

Гідравлічні рідини Eni OSO застосовуються переважно в гідравлічних системах з високим механічним та термічним навантаженням, а також в різних галузях високих технологій, таких як транспорт, будівництво, шахти, хімічному і металургійному обладнанні, верстатах, морському, авіаційному обладнанні і т.д. Через великий вплив в'язкості на ефективність роботи гідравлічних систем споживач має можливість вибору оливи по в'язкості відповідно до рекомендації виробника обладнання. Малов'язкі сорти застосовуються в основному для високошвидкісного і точного обладнання, в той час як високов'язкі сорти застосовуються в малошвидкісному обладнанні з високими гидростатическими навантаженнями. Гідравлічні рідини Eni OSO рекомендуються не тільки для застосування в гідравлічних системах, але і як оливи підвищеної міцності для підшипників і установок, де потрібні спеціальні протизносні характеристики. Вони можуть бути також пристосовані для іншого різного застосування з метою скорочення асортименту використовуваних масел.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

 • Оливи Eni OSO призначені для передачі енергії на установках, що використовують гідравлічні масла. Оливи забезпечують необхідне змащення шляхом утворення міцної масляної плівки, здатної витримувати високі навантаження в гідравлічних системах.

 • Оливи Eni OSO мають дуже хороші протизносні властивості, що підтверджуються наступними випробуваннями:

  • сумарний знос лопатей і кілець за методом Vickers становить близько 35 мг;

  • оливи (OSO 46-150) відповідають 12-му ступеню випробувань на FZG (механічне випробування на установці з навантажуванням шестерень), в той час як малов'язкі оливи (OSO 15—32) відповідають 11-му ступеню.

 • Оливи мають високу стійкість до окислення і стабільність навіть при дуже високих термальних навантаженнях; ця властивість зводить до мінімуму утворення різних відкладень, запобігаючи закупорці клапанів, золотників і регулюючих пристроїв, забезпечуючи в той же час прекрасну текучість оливи. Завдяки цьому знижуються накладні витрати і продовжується термін експлуатації.

 • Високий індекс в'язкості всіх сортів олив мінімізує зміну в'язкості при нормальному температурному режимі експлуатації, забезпечуючи хорошу текучість, низькі втрати на тертя і хорошу гідравлічну ефективність, захищаючи від можливої ​​кавітації.

 • Низька температура застигання оливи дозволяє експлуатувати обладнання при низьких температурах без проблем, пов'язаних з циркуляцією і регулюванням.

 • Прекрасні антикорозійні властивості стримують процес окислення внутрішньої поверхні гідравлічних систем.

 • Хороша деемульгуюча здатність оливи запобігає утворенню емульсії через конденсат або в разі потрапляння в систему вологи. Рідини зберігають свої змащувальні і антикорозійні властивості навіть в цих умовах.

 • Антипінні властивості оливи оберігають від проблем, які можуть виникнути при порушенні компресії через повітряні бульбашки.

 • Оливи мають дуже хорошу фільтрованість і придатні для фільтрів тонкого очищення (3 мікрона для вязкостей з 15 по 68).

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

 • REXROTH RD 90220-01/12.10

 • AFNOR NF E 48603 HM

 • DIN 51524-2 HLP

 • ISO 11158 HM

 • BS 4231 HSD

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації