ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI RADULA

Фото: ENI RADULA
Eni RADULA — це спеціальна олива, призначена для використання в більшості механізмів, що мають циркуляційну систему змащування. Різні сорти розрізняються між собою тільки по в'язкості.

ЗАСТОСУВАННЯ

  • Оливи Eni RADULA призначені для використання в циркуляційних системах і для змащення підшипників, зубчастих передач і всіх кривошипно-шатунних механізмів, таких як насоси, двигуни, компресори, верстатне та інше промислове обладнання. 

  • Малов’язкі сорти оливи застосовуються для змащення підшипників і зубчастих передах, працюючих на великих швидкостях без високого навантаження. Ці сорти олив можуть також застосовуватися при механічній обробці невеликих сталевих компонентів, що мають високий індекс оброблюваності, а також при механічній обробці з міді та мідних сплавів. 

  • Більш в’язкі сорти олив придатні для змащення підшипників, кривошипно-шатунних механізмів і зубчастих передач важких машин, в яких високі теплові стреси і механічні навантаження відбуваються при низьких швидкостях. 

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Оливи Eni RADULA мають хорошу стійкість проти окислення і старіння, завдяки чому вони можуть використовуватися протягом тривалого часу без освіти вуглецевих і інших відкладень навіть при відносно високих температурних стресах.

СПЕЦИФИКАЦІЇ ТА СХВАЛЕННЯ

  • BS 4231 HSB

  • ISO 11158 L-HH

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації