ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Eni ARNICA 104 FR

Фото: Eni ARNICA 104 FR
Eni ARNICA 104 FR — це вогнебезпечна гідравлічна рідина з високою в'язкістю та низькою температурою застигання, яка задовольняє вимоги роботи з гідравлічними системами та промисловим обладнанням. Складається з водно-гліколевого розчину, спрямованого на запобігання корозії (класифікація ISO-L-HFC). Пожежостійкість, обумовлена присутністю в його складі води.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°C кг/м 1050
В'язкість при 40°C мм²/с 43
Вміст води % (m/m) 45

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni ARNICA 104 FR дуже зручна при використанні як гідравлічна рідина для промислового застосування, де робоча температура не перевищує 50 градусів за Цельсієм.

Eni ARNICA 104 FR рекомендований для наступного обладнання:

- Електричні зварювальні машини.

- Штампувальні преси.

- Пересувні ваги.

- Поворотні столи для злитків.

- Конвеєрна стрічка для подачі в піч.

- Конвеєри для злитків.

- Системи контролю за водневим виробництвом.

- Системи регулювання напруги в паперорізальних машинах.

- Система контролю горіння в печі.

Eni ARNICA 104 FR позиціонується як фактично нетоксичний продукт. Не потребує особливих запобіжних заходів на відміну від рідин, адаптованих під мінеральні оливи. Дим, який може з'являтися при використанні продукту, не шкідливий. Eni ARNICA 104 FR - це продукт, який має гліколі-пропіленову основу, за рахунок цього не тільки високоефективний, але і абсолютно безпечний для навколишнього середовища, навіть в разі ненавмисної витоку, а після випаровування видаляється як «спецвідходи».

Використання Eni ARNICA 104 FR залежить від сумісності з компонентами гідравлічної системи, особливо від перемичок затвору, гнучких рукавів і поверхні обладнання (забарвлене воно чи ні) і т.д.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Eni ARNICA 104 FR має високу стійкість до займання. Продукт не може стати причиною виникнення пожежі навіть при контакті з розплавленим або гарячим металом, електричної іскрою або відкритим вогнем у разі витоку рідини або при розриві гідравлічної системи.

  • Продукт має хороші мастильні властивості, що є передумовою ефективності роботи та довгої служби рухомих деталей в гідравлічній системі.

  • При правильних умовах використання та роботи не дає корозію на сталь, чавун, мідь, анодований алюміній. Присутність у складі інгібіторів дозволяє запобігти від іржавіння нефарбовані залізисті поверхні при взаємодії з водою або парою.

  • Хороші антипінні властивості гарантують швидке зникнення піни та запобігають індикації пожежі в приміщенні.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • VII Report of Luxemburg
  • Danieli Standard n. 0.000.001 - Rev.15
  • ISO 12922 HFC
  • ISO 15380 HEPG
Скачати
Товари даної категорії