ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ACER 220

Фото: ENI ACER 220
Eni ACER — це спеціальна промислова олива, призначена для використання в циркуляційних та гідравлічних системах. Виготовляється з добірних парафінових базових олив з додаванням антиокислювальних та антикорозійних присадок.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 899
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості - 96
Температура спалаху (COC) °C 272
Температура застигання °C -9
Деемульгування при 82°C хв 20
Лужне число мгКОН/г 0,09

ЗАСТОСУВАННЯ

В якості гідравлічних рідин продукти Eni ACER придатні як для гідростатичних, так і для гідродинамічних систем (за винятком спеціальних автомобільних автоматичних трансмісій). Оливи застосовуються в тих випадках, коли потрібні такі властивості як високий опір до старіння, хороші антикорозійні властивості, висока здатність до деемульгування. Однак вони не повинні застосовуватися у випадках, коли насоси або інше обладнання вимагають поверхневого шару мастила, так як вони не мають високих протизносних властивостей. Оливи рекомендуються також для масляних ванн або циркуляційних систем, для більшості механізмів, таких як:

- цапфа;

- підшипники;

- антифрикційні підшипники;

- кривошип;

- гіпоїдні передачі, які не потребують використання масел з EP-властивостями;

- зчеплення, що працює в масляній ванні.

Також оливи Eni ACER використовуються для змащення повітряних компресорів. Сорти 32, 46, 68 та 100 відповідають рівню DIN 51506 VCL, а сорти 150, 220, 320 та 460 відповідають рівню DIN 51506 VBL.

Eni ACER також можуть використовуватися в інших цілях, коли потрібні високоякісні масла на парафінової основі. Eni ACER 100, зокрема, може застосовуватися в картері багатьох двигунів з роздільним мастилом та водяним охолодженням поршнів.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

Серія олив Eni ACER має високий індекс в'язкості, який значно зменшує зміну в'язкості оливи і тому працездатність масляної плівки зберігається при широкому діапазоні робочих температур.

  • Всі сорта олив мають прекрасну стабільність до окислення та опір до старіння.

  • Оливи Eni ACER мають хороші властивості по розділенню з водою та не утворюють емульсію, що приводить до втрати змащувальних властивостей.

  • Прекрасні антипінні властивості дозволяють дуже швидко звільнятися від з'являючихся повітряних бульбашок. Ця властивість, необхідна для гідравлічних рідин, запобігає виникненню будь-яких проблем з циркуляцією та прокачуванням маслу насосом, знижує рівень термального та окисного старіння.

  • Всі сорта олив мають хороші антикорозійні властивості, надійно оберігають від появи корозії навіть в присутності вологи.

  • Оливи сумісні з усіма типами еластомерів і ущільнювачів.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • DIN 51517-2 CL

  • ANSI/AGMA 9005-E02

  • DIN 51506 VBL

  • Morgan Morgoil rev. 1.1 - 2005

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації