ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BETULA ESX 220

Eni BETULA ESX 220 — це високоякісне повністю синтетичне масло, створене на базі поліестерів (поліефірів) і володіє високими експлуатаційними характеристиками. Масло цієї серії забезпечують надійне змащення холодильного обладнання, що працює з сучасними HFC (озонобезпечними) холодоагентами..работающего с современными HFC (озонобезопасными) хладагентами.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 978
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості 100
Температура спалаху (COC) °C 295
Температура застигання °C -30

ЗАСТОСУВАННЯ

Серія масел Eni BETULA ESX спеціально розроблена для різних видів компресорів (поршневі, пластинчасті, ротаційні гвинтові). Масла застосовуються в домашньому холодильному обладнанні, в відкритих і напівзакритих промислових холодильних установках, системах кондиціонування і обігріву. Серія масел Eni BETULA ESX призначена для обладнання, що працює з HFC холодоагентами R134a, R404a, R407c і R507.

 

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Низькі точки застигання і хлоп“яутворення забезпечують хорошу текучість масла при дуже низьких робочих температурах.
  • Eni BETULA ESX володіє високою хімічною стабільністю навіть при дуже високих робочих температурах, завдяки чому масло не вступає в реакцію з холодоагентами, і навіть у разі змішування з ними залишається нейтральним до металів і ущільнювачів.
  • Відмінні змащувальні властивості Eni BETULA ESX надійно захищають деталі, що труться змащуваного обладнання від задирів і зносу.
  • Високий індекс в'язкості гарантує стабільність вязкостних характеристик масла в найширшому діапазоні робочих температур.
  • Eni BETULA ESX забезпечує відмінну стійкість до окислення і дуже хороший захист від корозії.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 6743/3 DRD

  • ISO 6743/3 DRE

  • DIN 51503 KD

Скачати
Товари даної категорії