ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI DICREA 320

Оливи серії ENI DICREA призначені для змащування повітряних компресорів як роторного, так і зворотно-поступального типу. Вони виробляються з високоякісних добірних базових олив на парафінової основі з додаванням антиокислювальних, антикорозійних і протизносних присадок.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 903
В'язкість при 40°C мм²/с 320
Індекс в'язкості - 96
Температура спалаху (COC) °C 270
Температура застигання °C -6
Тест на іржу - pass

ЗАСТОСУВАННЯ

Серія олив Eni DICREA рекомендується для змащування повітряних компресорів, включаючи компресори з температурою нагнітання повітря 200 ° С або вище. Оливи Eni DICREA 32 і 46 були спеціально розроблені для роторних компресорів (лопатевих і черв'ячного типу). Олива Eni DICREA 320 спеціально розроблено для лопатевих компресорів PNEUMOFORE серії F.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Оливи серії Eni DICREA мають дуже хорошу термо-окислювальну стабільність при високих температурах, що підтверджується практично нульовим значенням збільшення коксообразних масляних відкладень при випробуваннях за методом DIN 51352 частина 2. Вони не утворюють опадів або вуглецевих відкладень на гарячих частинах компресорів, що зменшує ймовірність залягання компресійного кільця і ​​закупорки каналів клапана.Серія олив Eni DICREA має високу стійкість до окислювального старіння і не утворює нагару і відкладень, що підтверджується результатами випробувань за методом R.O.C.O.T. (Випробування на окислення, що показує зміну стабільності до окислення масла, залитого в компресор). Таким чином, оливи Eni DICREA експлуатуються протягом тривалого часу в роторних компресорах (лопатевих і черв'ячного типу).

  • Ці оливи не мають тенденції до утворення іржі і відповідають вимогам ASTM D 665 A / B.
  • Оливи Eni DICREA мають дуже хороші протизносні властивості і відповідають вимогам 9-ої ступеня навантаження за методом FZG. Протизносні властивості відіграють вирішальну роль у змащенні роторних компресорів, найбільш схильних до зносу, в порівнянні з компресорами зворотно-поступального типу.
  • Оливи Eni DICREA сумісні з усіма гумовими ущільнювачами, що застосовуються в якості прокладок в компресорах

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • DIN 51506 VBL
  • ISO L-DAA
  • ISO L-DAG

 

Скачати
Товари даної категорії