ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI CODIUM L 100

ENI CODIUM L - це спеціальна олива для текстильної промисловості, формула якоъ розроблена з використанням безбарвних олій, які, внаслідок високого ступеня очищення, не містять важковидаляємих вуглеводнів. Додавання спеціальних присадок обумовлює характеристики, якими відрізняються оливи вищої якості для текстильної промисловості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 900
В'язкість при 40°C мм²/с 46
Одиниці коліру по Сейболту (Colour Saybolt)* - +10
Температура спалаху (COC) °C 215
Температура застигання °C -18

*колір по Сейболту: Емпіричне визначення кольору світлого рідкого нафтопродукту за шкалою від мінус 16 (найтемнійший) до плюс 30 (найсвітліший)

 

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Чудові антикорозійні властивості для захисту змащуваних частин.

  • Відмінні адгезивні властивості.

  • Чудова змиваємість для видалення слідів масла з готових виробів.

  • Відсутність кольору, що мінімізує наслідки можливого залишкового забруднення після прання (мийки, чищення).

  • Оливи мають властивість захисту від шліхту. У цій області застосування необхідно наносити на нитки шліхту (клей) для захисту від абразивного зносу і від розривів в процесі виробництва.

  • Оливи також добре захищають голки від корозії, враховуючи, що висока вологість в робочих приміщеннях і застосування шліхтів сприяють корозії.

  • Оливи Eni CODIUM L спеціально розроблені для змащування верстатів, які виробляють трикотажні вироби, а також верстатів для прядильних і крутильних кілець.

  • Дуже висока стійкість до окислення перешкоджає утворенню відкладень, які можуть ускладнити запуск механізмів і нормальне функціонування «делікатних» механізмів. Олива також перешкоджає забрудненню готового виробу продуктами окислення, тому що таке забруднення може негативно вплинути на ефективність очищення.

  • Оливи Eni CODIUM L мають відмінні антистатичні властивості для нейтралізації негативного впливу статичної електрики.

  • Для прядильних і крутильних кілець оливи Eni CODIUM L забезпечують дуже ефективне змазування для полегшення ротації (обертання), збільшення ковзання, зменшення шуму, запобігання підвищеного зносу і зменшення обривів ниток. Також забезпечується хороша змиваємість, з урахуванням ймовірності того, що олива може забруднювати нитки під час контакту з ними.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Деякі присадки, використовувані для додання маслам хорошою змиваємості, можуть негативно впливати на поверхні, покриті акриловими фарбами (але не становлять небезпеки для поверхонь, покритих епоксидними фарбами).

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації