ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI CODIUM LS 22

ENI CODIUM LS 22 - це напівсинтетична олива з інноваційними характеристиками, спеціально розроблена для змащення текстильного обладнання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 862
В'язкість при 40°C мм²/с 20,9
В'язкість при 100°C мм²/с 4,19
Індекс в'язкості - 102
Одиниці коліру по Сейболту (Colour Saybolt)* - +23
Температура спалаху (COC) °C 210
Температура застигання °C -15

*колір по Сейболту: Емпіричне визначення кольору світлого рідкого нафтопродукту за шкалою від мінус 16 (найтемнійший) до плюс 30 (найсвітліший)

Для виробництва ENI CODIUM LS 22 використовуються високоякісні синтетичні компоненти і спеціально підготовлені базові оливи, завдяки чому даний продукт зберігає свої виключно високі експлуатаційні властивості в украй важких умовах застосування, в яких традиційні мінеральні оливи для текстильного обладнання не можуть використовуватися. Відмінно збалансований високотехнологічний пакет присадок забезпечує відмінні протизносні характеристики, що задовольняють найважчим умовам застосування.

ЗАСТОСУВАННЯ

ENI CODIUM LS 22 - це спеціальна олива, розроблена для текстильної промисловості. Також в деяких випадках вона може використовуватися для змащення в'язального обладнання та голок панчішно-в'язальних машин.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Відмінні антизадирні та антикорозійні властивості для надійного захисту змащуваних вузлів і компонентів текстильного обладнання.

  • Дуже хороші адгезивні властивості.

  • Виключно високий опір окисленню.

  • Відмінне змивання масла водою з поверхні матеріалу.

  • Надійний захист від піноутворення.

  • ENI CODIUM LS прозорий, завдяки чому не залишається слідів після змивання оливи водою.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO-L-AN

  • ISO-L-FC

Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації