ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ARUM HT 220

ENI ARUM HT 220 - це олива чудової якості, виготовлена на спеціальній естеровій синтетичній основі, яка не дає відкладень при високих температурах. Спеціальний пакет присадок забезпечує оливі високі протизносні властивості і виняткову окислювальну стійкість.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 975
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості - 140
Температура спалаху (COC) °C 250
Температура застигання °C -45

ENI ARUM HT 220 спеціально рекомендована для змащення ланцюгів, підшипників і передач, працюючих при високих температурах. ENI ARUM HT 220 може наноситься як автоматичним розпиленням, так і крапельним змащуванням, а також щіткою.

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni ARUM HT 220 особливо рекомендована для змащення ланцюгів сушарок фірми EVA, використовуваних в керамічної промисловості.
Eni ARUM HT 220 спеціально рекомендована для змащення ланцюгів, підшипників і передач, що працюють при високих температурах. Олива може наноситься як автоматичним розпиленням, так і крапельним змащуванням, а також вручну щіткою.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки спеціальної базової оливі Eni ARUM HT 220 надійно захищає від утворення високотемпературних вуглецевих відкладень.
  • Високий індекс в'язкості продукту зменшує зміни в'язкості залежно від температури. Таким чином, мастильна плівка залишається міцною в будь-який час.
  • Хороші протизносні властивості Eni ARUM HT 220 продовжують життя змащуванним компонентам, які працюють при високих температурах і навантаженнях.
  • Окислювальна стійкість Eni ARUM HT 220 продовжує міжсервісний інтервали.

ПРИМІТКИ

Даний продукт можна змішувати з мінеральними оливами при температурі навколишнього середовища, але не можна змішувати з оливами на полігликолевою основі, для цього випадку існує олива Eni BLASIA S і аналогічні продукти.

СПЕЦИФИКАЦИИ И ОДОБРЕНИЯ

  • ISO 12925-1 CKS
  • DIN 51502 CLP-E
Скачати
Товари даної категорії