ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ARUM HT 220

ENI ARUM HT 220 - це масло чудової якості, виготовлене на спеціальній естеровій синтетичній основі, яка не дає відкладень при високих температурах. Спеціальний пакет присадок забезпечує маслу високі протизносні властивості і виняткову окислювальну стійкість.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
В'язкість при 40°C мм²/с 222
В'язкість при 100°C мм²/с 25
Індекс в'язкості 143
Температура спалаху (COC) °C 244
Температура застигання °C -30
Щільність при 15°С кг/л 0,981

ENI ARUM HT 220 спеціально рекомендований для змащення ланцюгів, підшипників і передач, працюючих при високих температурах. ENI ARUM HT 220 може наноситься як автоматичним розпиленням, так і крапельним змазуванням, а також щіткою.

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni ARUM HT 220 особливо рекомендовано для змащення ланцюгів сушарок фірми EVA, використовуваних в керамічної промисловості.
Eni ARUM HT 220 спеціально рекомендовано для змащення ланцюгів, підшипників і передач, що працюють при високих температурах. Масло може наноситься як автоматичним розпиленням, так і крапельним змазуванням, а також вручну щіткою.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки спеціальному базовому маслу Eni ARUM HT 220 надійно захищає від утворення високотемпературних вуглецевих відкладень.
  • Високий індекс в'язкості продукту зменшує зміни в'язкості залежно від температури. Таким чином, мастильна плівка залишається міцною в будь-який час.
  • Хороші протизносні властивості Eni ARUM HT 220 продовжують життя змащуванним компонентам, які працюють при високих температурах і навантаженнях.
  • Окислювальна стійкість Eni ARUM HT 220 продовжує міжсервісний інтервали.

ПРИМІТКИ

Даний продукт можна змішувати з мінеральними маслами при температурі навколишнього середовища, але не можна змішувати з маслами на полігликолевою основі, для цього випадку існує масло Eni BLASIA S і аналогічні продукти.
Скачати
Товари даної категорії