ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ARUM ESX

Eni ARUM ESX – це високоякісна олива на основі спеціальних складних ефірів (естерів), що не залишає відкладень навіть при дуже високих (до 260 °C) температурах. Продукт має спеціальний пакет присадок, що забезпечує унікальні протизносні та антиокислювальні властивості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 917
В'язкість при 40°C мм²/с 208
Індекс в'язкості - 145
Температура спалаху (COC) °C 290
Температура застигання °C -42

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Використання Eni ARUM ESX особливо рекомендовано для змащування ланцюгів, експлуатованих при високих температурах та швидкостях в печах і пресах на виробництві теплоізоляційних матеріалів (мінеральної вати) і деревинно-стружкової плити (ДСП).

AGIP ARUM ESX розроблений в тому числі для використання на ланцюгах, схильних до впливу високих температур в наступних галузях промисловості: текстильної, на фарбувальних лініях, метало-обробної і скляної промисловості. Олива так само придатне для змазування підшипників і зубчастих передач, експлуатованих при екстремально-високих температурах. Eni ARUM ESX може наноситися за допомогою автоматичних систем змащування, маслянки або руками за допомогою кисті.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Завдяки спеціальним естеровим базовим оливам після використання Eni ARUM ESX не залишається м'яких і лакоподібних відкладень навіть в умовах тривалої роботи при екстремально-високих температурах.

  • Висока окисна стабільність і низька схильність до випаровування Eni ARUM ESX дають змазувальну плівку, що дозволяє забезпечувати оптимальні умови змазування навіть при мінімальній подачі в вузол тертя.

  • Високий індекс в'язкості AGIP ARUM ESX зменшує вплив робочої температури, яка постійно змінюється, на показники оливи, забезпечуючи надійну змазувальну плівку в будь-яких умовах.

  • Антикорозійні властивості продукту забезпечують ефективний захист всіх рухомих частин від окислення.

  • Відмінні протизносні властивості зберігаються навіть при дуже високих температурах, збільшуючи термін життя змащуваних частин.

ПРИМІТКА

Увага: Даний продукт може змішуватися з мінеральними оливами при звичайних температурах. Не змішується з полігліколевими оливами, наприклад, як BLASIA S або схожі. Технічна підтримка та сервіс «Компанії Ліга» допоможе відповісти на всі додаткові питання.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 12925-1 CKS 
  • DIN 51502 CLP-E
Скачати
Товари даної категорії