ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ALARIA 2

Eni ALARIA — це спеціальна промислова олива для заповнення теплообмінних установок. Володіє відмінною стійкістю до окислення і термічного розкладання, виготовляється з ретельно відібраних парафінових основ. Є три види в'язкості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 853
В'язкість при 40°C мм²/с 14
Індекс в'язкості - 105
Температура застигання °C -18

ЗАСТОСУВАННЯ

ENI ALARIA 2 можуть бути використані у всіх установках «відкритого» або «закритого» типу з наступними параметрами:
• максимальна температура на виході нагрівача - 305 ° С
• максимальна температура стінки нагрівача - 340 ° С
Більш високі робочі температури знижують термін роботи оливи; термін роботи оливи зменшується пропорційно підвищенню робочих температур і їх наближенню до температур термічного крекінгу.
ENI ALARIA 2 може застосовуватися також для змащення текстильного обладнання і обладнання скляної промисловості, для виготовлення форм в керамічної промисловості, для різання невеликих металевих і неметалевих деталей, для змащення рослинних волокон і як технологічне масло в хімічній і каучукової промисловості.
 

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Висока якість теплопровідних олив Eni ALARIA гарантує їх стійкість до термічного розкладання, що запобігає утворенню відкладень і опадів. 
  • Три види в'язкості дають можливість вибору масла, найбільш підходящого для заданих умов роботи при певних температурах.
  • Високий ступінь очищення запобігає утворенню відкладень і опадів під час роботи, так як вищий рівень якості забезпечує термічну стійкість аж до температур, при яких починається процес крекінгу.
  • Рафінована парафінова основа забезпечує хороші деемульсіонні і повітряно-сепараційні властивості, що забезпечують необхідний режим роботи теплообмінної установки, що запобігає утворенню пара і повітряних бульбашок в вищих температурних точках.
  • Теплопровідні властивості Eni ALARIA залишаються практично незмінними протягом всього терміну служби, завдяки дуже гарній стійкості до окислення даних масел і стабільності при високих температурах.

КЕРІВНИЦТВО З ВИКОРИСТАННЯ

При початку використання нового устаткування або при запуску обладнання після довгої перерви, а також в разі нерегулярного використання обладнання при робочій температурі необхідно протягом деякого часу залишити установку працювати при 100 ° С для забезпечення випаровування залишкової вологи з масла, перш ніж встановити робочу температу

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 6743/12 QB
Скачати
Товари даної категорії