ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ALARIA 3

Eni ALARIA —це спеціальна промислова олива для заповнення теплообмінних установок. Володіє відмінною стійкістю до окислення і термічного розкладання, виготовляється з ретельно відібраних парафінових основ. Є три види в'язкості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 873
В'язкість при 40°C мм²/с 31
Індекс в'язкості - 104
Температура спалаху (COC) °C 217
Температура застигання °C -12

ENI ALARIA 3  можуть бути використані у всіх установках «відкритого» або «закритого» типу з наступними параметрами:

• максимальна температура на виході нагрівача - 305 ° С

• максимальна температура стінки нагрівача - 320 ° С

Більш високі робочі температури знижують термін роботи оливи; термін роботи оливи зменшується пропорційно підвищенню робочих температур і їх наближенню до температур термічного крекінгу.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Висока якість теплопровідних олив Eni ALARIA гарантує їх стійкість до термічного розкладання, що запобігає утворенню відкладень і опадів. 
  • Три види в'язкості дають можливість вибору оливи, найбільш підходящого для заданих умов роботи при певних температурах.
  • Високий ступінь очищення запобігає утворенню відкладень і опадів під час роботи, так як вищий рівень якості забезпечує термічну стійкість аж до температур, при яких починається процес крекінгу.
  • Рафінована парафінова основа забезпечує хороші деемульсіонні і повітряно-сепараційні властивості, що забезпечують необхідний режим роботи теплообмінної установки, що запобігає утворенню пара і повітряних бульбашок в вищих температурних точках.
  • Теплопровідні властивості Eni ALARIA залишаються практично незмінними протягом всього терміну служби, завдяки дуже гарній стійкості до окислення даних масел і стабільності при високих температурах.

КЕРІВНИЦТВО З ВИКОРИСТАННЯ

При початку використання нового устаткування або при запуску обладнання після довгої перерви, а також в разі нерегулярного використання обладнання при робочій температурі необхідно протягом деякого часу залишити установку працювати при 100 ° С для забезпечення випаровування залишкової вологи з масла, перш ніж встановити робочу температу

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 6743/12 QB
Скачати
Товари даної категорії