ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ALARIA 7

Eni ALARIA — це спеціальна промислова олива для заповнення теплообмінних установок. Володіє відмінною стійкістю до окислення і термічного розкладання, виготовляється з ретельно відібраних парафінових основ. Є три види в'язкості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 890
В'язкість при 40°C мм²/с 94
Індекс в'язкості 97
Температура спалаху (COC) °C 249
Температура застигання °C -6

ENI ALARIA 3  можуть бути використані у всіх установках «відкритого» або «закритого» типу з наступними параметрами:

• максимальна температура на виході нагрівача - 300 ° С

• максимальна температура стінки нагрівача - 315 ° С

Більш високі робочі температури знижують термін роботи оливи; термін роботи оливи зменшується пропорційно підвищенню робочих температур і їх наближенню до температур термічного крекінгу.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Висока якість теплопровідних олив Eni ALARIA гарантує їх стійкість до термічного розкладання, що запобігає утворенню відкладень і опадів. 
  • Три види в'язкості дають можливість вибору оливи, найбільш підходящого для заданих умов роботи при певних температурах.
  • Високий ступінь очищення запобігає утворенню відкладень і опадів під час роботи, так як вищий рівень якості забезпечує термічну стійкість аж до температур, при яких починається процес крекінгу.
  • Рафінована парафінова основа забезпечує хороші деемульсіонні і повітряно-сепараційні властивості, що забезпечують необхідний режим роботи теплообмінної установки, що запобігає утворенню пара і повітряних бульбашок в вищих температурних точках.
  • Теплопровідні властивості Eni ALARIA залишаються практично незмінними протягом всього терміну служби, завдяки дуже гарній стійкості до окислення даних масел і стабільності при високих температурах.

КЕРІВНИЦТВО З ВИКОРИСТАННЯ

  • ISO 6743/12 QB
Скачати
Товари даної категорії