ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Eni BLASIA 32

Фото: Eni BLASIA 32
Eni BLASIA 32 — це спеціальне масло, розроблене для задоволення практично будь-якої потреби в мастилі, що вимагає EP-властивостей (високий тиск), наприклад, в зубчастих передачах, що працюють у вкрай важких умовах. Продукт відповідає класифікації ISO-L-CKD. Масла Eni BLASIA виробляються з добірних базових масел на парафінової основі, компаундують сіркою (забезпечує гарне ковзання і властивості, що дозволяють витримувати ударні навантаження) і фосфором (для невисоких швидкостей і великих навантажень).

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 874
В'язкість при 40°C мм²/с 32
Індекс в'язкості 110
Температура спалаху (COC) °C 216
Температура застигання °C -30
Деемульгування при 54 °C mins 15
Copper corrosion 1

ЗАСТОСУВАННЯ

Масла Eni BLASIA рекомендуються для змащування устаткування методом розбризкування або методом циркуляції в будь-яких відкритих зубчастих передачах, особливо за наявності високих навантажень, швидкостей, вібрації і високих робочих температурах. Масла можуть також застосовуватися для мастила інших механізмів і різних окремих компонентів, що працюють при високому навантаженні: різні з'єднання, черв'ячні трансмісії, всі види підшипників і так далі

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Масла Eni BLASIA мають дуже хороші протизносні і EP-властивості, що підтверджено різними випробуваннями, а також володіють високою термічною і окислювальному стабільністю, що допускає безперервне використання при робочих температурах понад 100 ° C.
  • Масла нейтральні по відношенню до матеріалів, що використовуються у верстатному устаткуванні : прокладення, сальники, метали, такі як сталь, ливарний чавун, мідь і бронза.

  • Масла Eni BLASIA мають відмінні властивості по розділенню з водою, що забезпечує надійне змащення навіть в умовах, коли можливе попадання води в масло, наприклад, на сталепрокатних заводах.

  •  Ці масла допомагають ефективно захищати від того, що ржавить і зберігати  поверхні змащеними навіть в умовах високої вологості.

  • Масла Eni BLASIA не токсичні, оскільки не містять з'єднання свинцю. Вони можуть бути використані в системі змащування шляхом розбризкування.

  • Масла володіють винятковими характеристиками протизносу, що забезпечують надійну експлуатацію устаткування і тривалі інтервали між замінами.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 12925-1 CKD
  • DIN 51517-3 CLP
  • ANSI/AGMA 9005-E02 EP
  • Voith Turbo
Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації