ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BLASIA BM 320

Фото: ENI BLASIA BM 320
Масло ENI BLASIA BM 320 розроблено, щоб задовольнити широкий перелік вимог виробників обладнання, де необхідні протизадирні властивості (редуктори, що працюють у важких умовах). Масло виготовлено з парафінових базових масел і домішок (сірки і фосфорних сполук), щоб забезпечити хороші швидкісні і ударні навантаження, крім того, присутність в складі молібдену забезпечує надійний захист від зносу. (ISO-L-CKD класифікація).классификация).

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

eni BLASIA BM Единица измерения Значение
Плотность при 15°С кг/м³ 904
Вязкость при 40°C мм²/с 320
Индекс вязкости 93
Температура вспышки (COC) °C 256
Температура застывания °C -18

ЗАСТОСУВАННЯ


ENI BLASIA BM 320 рекомендується для змащування ланцюгів, приводів, доріжок і редукторів з високим коефіцієнтом тертя, і всіх типах закритих зубчастих передач, де умови експлуатації передбачають великі навантаження, високу швидкість і високу відносну швидкість ковзання, при підвищеній температурі навколишнього середовища і робочої температури в промислових умовах.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Наявність сірки і фосфору забезпечує хороші протизносні і протизадирні властивості.
  • Дисульфід молібдену створює надійну захисну плівку на деталях.
  • Високою термічною і окислювальному стабільністю, що допускає безперервне використання при робочих температурах понад 100 ° С.
  • Має відмінні властивості з розділення з водою, що забезпечує надійне змащення навіть в умовах, коли можливе попадання води в масло, наприклад сталепрокатні заводи.
  • Ці масла допомагають ефективно захищати від іржавіння і зберігати змащувані поверхні навіть в умовах високої вологості.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 12925-1 CKD

  • DIN 51517-3 CLP

  • ANSI/AGMA 9005-E02 EP

Скачати
Товари даної категорії