ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI FIN 332F

Фото: ENI FIN 332F
Це високоадгезивні мінеральні оливи чорного кольору, розроблені для змащення механізмів і обладнання, що використовується на відкритому повітрі. Оливи ENI FIN 332 / F і 360 EP / F можна наносити при низьких температурах, так як в них міститься розчинник.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 940
В'язкість при 100°C (після випаровування розчинника) мм²/с 240
Температура спалаху (COC) °C 40
Температура застигання °C -12

 
 

ЗАСТОСУВАННЯ

Олива ENI FIN розроблена для змащення і захисту відкритих передач, канатів, тросів, пружин, напрямних і, в цілому, механізмів, використовуваних на відкритому повітрі, схильних до середніх механічних і термічних навантажень. Олива ENI FIN має протизадирні властивості і особливо добре підходить для змащення механізмів і приводів, що схильнідо  високих динамічних навантажень.
 

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Після випаровування розчинника масла ENI FIN 332 / F і 360 EP / F міцно прилипають на поверхнях, на які нанесені.
  • Наявність розчинника особливо добре для нанесення на линви та троси, так як дозволяє оливі проникати між пасом каната, залишаючи однорідний тонкий шар в'язкої чорної оливи після випаровування розчинника, який діє, як захисний.
  • Завдяки наявності розчинника оливи ENI FIN утворюють більш тонкий шар покриття в порівнянні з оливами без розчинника, при цьому покриття залишається дуже міцним і адгезивним.
  • ENI FIN 360 EP / F містить спеціальні присадки, що дозволяють зберегти мастильні властивості оливи навіть при виключно тяжких умовах експлуатації, запобігаючи заїдання частин і їх прикипання один до одного.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • DIN 51513 BC-V
  • ISO L-CKH DIL
Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації