ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI FIN 360 EP/F

Це високоадгезивні мінеральні масла чорного кольору, розроблені для змащення механізмів і обладнання, що використовується на відкритому повітрі. Масла ENI FIN 332 / F і 360 EP / F можна наносити при низьких температурах, так як в них міститься розчинник.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/л 960
В'язкість при 100ºС мм²/с 450
Температура спалаху (IP 170/90) °C 40
Температура спалаху (COC)* °C >240*
Температура застигання °C -12

* Після випаровування розчинника

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Масло ENI FIN розроблено для змащення і захисту відкритих передач, канатів, тросів, пружин, напрямних і, в цілому, механізмів, використовуваних на відкритому повітрі, схильних до середніх механічних і термічних навантажень. Масло ENI FIN має протизадирні властивості і особливо добре підходить для змащення механізмів і приводів, що схильнідо  високих динамічних навантажень.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Після випаровування розчинника масла ENI FIN 332 / F і 360 EP / F міцно прилипають на поверхнях, на які нанесені.
  • Наявність розчинника особливо добре для нанесення на линви та троси, так як дозволяє маслу проникати між пасом каната, залишаючи однорідний тонкий шар в'язкого чорного масла після випаровування розчинника, який діє, як захисний.
  • Завдяки наявності розчинника масла ENI FIN утворюють більш тонкий шар покриття в порівнянні з маслами без розчинника, при цьому покриття залишається дуже міцним і адгезивним.
  • ENI FIN 360 EP / F містить спеціальні присадки, що дозволяють зберегти мастильні властивості масла навіть при виключно тяжких умовах експлуатації, запобігаючи заїдання частин і їх прикипання один до одного.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO L CKJ-DIL
  • DIN 51513 BC-V
Скачати
Товари даної категорії