ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BLASIA S 460

Eni BLASIA S 460 — це спеціальна олива, розроблена для змащування зубчастих передач і підшипників, що працюють при високих температурах. Виготовляється з полігліколевих синтетичних базових олив з додаванням необхідного пакету присадок. Оливи мають відмінні антиокислювальні, антикорозійні і протизносні властивості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 1010
В'язкість при 40°C мм²/с 460
Індекс в'язкості - 216
Температура спалаху (COC) °C 210
Температура застигання °C -27
Тест на іржу/B - pass

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni BLASIA S успішно застосовується для змащення підшипників, що працюють при дуже високих температурах (стеклоформувальні машини, прокатні цехи по виробництву сталі, печі для виготовлення кераміки, виробництво паперу). Допустима постійна температура становить до 120 ° С, а при піку в найгарячіших точках до 200 ° С. Виняткові властивості цієї синтетичної оливи дозволяють значно скоротити витрати по експлуатації такого обладнання як, наприклад, зубчасті передачі при середніх навантаженнях, зубчасті передачі з невеликим коефіцієнтом тертя або зубчасті передачі, що працюють при високих температурах.

ПРИМІТКА

Олива Eni BLASIA S несумісне! з мінеральними оливами і оливами на базі ефірів. Eni BLASIA S не впливає на каучук, але не повинно стикатися з барвистими покриттями, якщо вони не мають епоксидної основи.

 

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Оливи Eni BLASIA S виробляються з базової синтетичної оливи з властивим їй відмінними змащувальними властивістями. Дуже високий індекс в'язкості зводить до мінімуму зміни в'язкості при широкому діапазоні робочих температур.
  • Оливи мають виняткову термічну і окислювальну стабільність. Пакет присадок підібраний таким чином, щоб виключити утворення найменших відкладень при роботі в екстремальних умовах.
  • Оливи Eni BLASIA S мають дуже хороші протизносні і EP-властивості (високий тиск).
  • Завдяки антикорозійним характеристикам ці оливи мають відмінні властивості щодо захисту від іржавіння і корозії.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 12925-1 CKE
  • ANSI/AGMA 9005-E02
  • DIN 51502 CLP-PG
  • ISO 12925-1 CKT
  • Loesche
Скачати
Товари даної категорії