ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BLASIA SX 220

Фото: ENI BLASIA SX 220
Eni BLASIA SX 220 — це спеціальне масло, розроблене для змащування зубчастих передач і підшипників, що працюють при високих температурах. Виготовляється з поліальфаолефінових синтетичних базових масел з додаванням необхідного пакету присадок. Масло володіє відмінними антиокислювальними, антикорозійними і протизносними властивостями.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/m³ 845
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості 154
Температура спалаху (COC) °C 255
Температура застигання °C -48
Корозійний вплив на метали отсутствие
Деемульгування при 82°C mins 20

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni BLASIA SX успішно застосовується для змащення підшипників суднових сепараторів, передач, що працюють при дуже високих температурах (стеклоформувальні машини, прокатні цехи по виробництву сталі, печі для виготовлення кераміки, виробництво паперу). Допустима постійна температура становить до 120 ° С, при піку в найгарячіших точках - до 200 ° С.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Масло Eni Blasia SX виготовляється на основі високоякісних синтетичних базових масел, що забезпечує виключно високі змащувальні характеристики. Низька температура застигання забезпечує надійну роботу в холодному кліматі.
  • Масло має виняткову термічну і окислювальну стабільність. Спеціальний пакет присадок підібраний таким чином, щоб виключити утворення найменших відкладень при роботі в екстремальних умовах.
  • Масло Eni Blasia SX відрізняються дуже високими протизносними властивостями, що підтверджується тестом FZG (12-я  ступінь).
  • Масло забезпечує відмінний захист змащуваного обладнання від іржавіння і корозії.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • DIN 51517-3 CLP

  • ISO 12925-1 CKS

  • Alfa Laval

Скачати
Товари даної категорії