ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI BLASIA SX 320

Фото: ENI BLASIA SX 320
Eni BLASIA SX 320 — це спеціальна олива, розроблена для змащування зубчастих передач і підшипників, що працюють при високих температурах. Виготовляється з поліальфаолефінових синтетичних базових олив з додаванням необхідного пакету присадок. Олива володіє відмінними антиокислювальними, антикорозійними і протизносними властивостями.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/m³ 848
В'язкість при 40°C мм²/с 320
Індекс в'язкості - 156
Температура спалаху (COC) °C 230
Температура застигання °C -45
Тест на іржу - pass
Деемульгування при 82°C хв 30

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni BLASIA SX успішно застосовується для змащення підшипників суднових сепараторів, передач, що працюють при дуже високих температурах (стеклоформувальні машини, прокатні цехи по виробництву сталі, печі для виготовлення кераміки, виробництво паперу). Допустима постійна температура становить до 120 ° С, при піку в найгарячіших точках - до 200 ° С.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Олива Eni Blasia SX виготовляється на основі високоякісних синтетичних базових олив, що забезпечує виключно високі змащувальні характеристики. Низька температура застигання забезпечує надійну роботу в холодному кліматі.
  • Олива має виняткову термічну і окислювальну стабільність. Спеціальний пакет присадок підібраний таким чином, щоб виключити утворення найменших відкладень при роботі в екстремальних умовах.
  • Олива Eni Blasia SX відрізняються дуже високими протизносними властивостями, що підтверджується тестом FZG (12-я  ступінь).
  • Олива забезпечує відмінний захист змащуваного обладнання від іржавіння і корозії.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • Alfa Laval

  • DIN 51517-3 CLP

  • ISO 12925-1 CKТ

Скачати
Товари даної категорії