ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI TELIUM VSF 220

Фото: ENI TELIUM VSF 220
Eni TELIUM VSF 220 — це синтетичний продукт на полігликолевої основі, розроблений для змащення передач і верстатів, що працюють при високих температурах.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 1059
В'язкість при 40°C мм²/с 220
Індекс в'язкості - -
Температура застигання °C -42
Температура спалаху (COC) °C 240

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Eni TELIUM VSF 220 в порівнянні з відповідними мінеральними оливами допускає зниження коефіцієнта тертя і поліпшення тепловіддачі, що допомагає машині знизити робочу температуру. В інших випадках це чудова стійкість до окислення і високий індекс в'язкості, які гарантують відмінне змащування і тривалий термін служби навіть при робочих температурах більш 150ºС. Ці властивості роблять Eni TELIUM VSF 220 надзвичайно відповідним для змащення черв'ячних редукторів, якi характеризуються високим співвідношенням потужності до ваги, оскільки це покращує їх ефективність, зменшуючи споживану потужність і збільшуючи інтервал заміни оливи.
  • Eni TELIUM VSF 220 сумісний з біологічно чистими виробництвами і тому може бути використаний у випадках, коли є ризик забруднення навколишнього середовища.
  • Eni TELIUM VSF 220 несумісний з мінеральними оливами, тому необхідне акуратне очищення залишку попереднього заповнення перед заміною

ПРИМІТКА

Епоксидні або епоксидно-фенольні фарби повинні використовуватися на забарвлених поверхнях, які будуть контактувати з Eni TELIUM VSF.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ANSI/AGMA 9005-E02
  • DIN 51502 CLP-PG
  • ISO 12925-1 CKT
  • ISO 12925-1 CKE
Скачати
Товари даної категорії