ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI TELIUM VSF 320

Eni TELIUM VSF 320 — це синтетичний продукт на полігликолевої основі, розроблений для змащення передач і верстатів, що працюють при високих температурах.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 1060
В'язкість при 40°C мм²/с 320
Індекс в'язкості - 250
Температура спалаху (COC) °C 250
Температура застигання °C -36

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Eni TELIUM VSF 320 в порівнянні з відповідними мінеральними оливами допускає зниження коефіцієнта тертя і поліпшення тепловіддачі, що допомагає машині знизити робочу температуру. В інших випадках це чудова стійкість до окислення і високий індекс в'язкості, які гарантують відмінне змащування і тривалий термін служби навіть при робочих температурах більш 150ºС. Ці властивості роблять Eni TELIUM VSF 320 надзвичайно відповідним для змащення черв'ячних редукторів, якi характеризуються високим співвідношенням потужності до ваги, оскільки це покращує їх ефективність, зменшуючи споживану потужність і збільшуючи інтервал заміни оливи.
  • Eni TELIUM VSF 320 сумісний з біологічно чистими виробництвами і тому може бути використаний у випадках, коли є ризик забруднення навколишнього середовища.
  • Eni TELIUM VSF 320 несумісний з мінеральними оливами, тому необхідне акуратне очищення залишку попереднього заповнення перед заміною

ПРИМІТКА

Епоксидні або епоксидно-фенольні фарби повинні використовуватися на забарвлених поверхнях, які будуть контактувати з Eni TELIUM VSF.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 12925-1 CKT
  • DIN 51502 CLP-PG
  • ANSI/AGMA 9005-E02
  • ISO 12925-1 CKE
  • ENI TELIUM VSF 320 одобрен Канадским агентством по проверке пищевых продуктов в качестве смазки на пищевых предприятиях в соответствии с указаниями по применению, указанными на специальной этикетке в соответствии с CFIA / ACIA 4031 (2009/01).
Скачати
Товари даної категорії