ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI ALISMA 32 PV

Фото: ENI ALISMA 32 PV
Eni ALISMA 32 PV — це турбінна олива, що виготовляється з високоякісних добірних базових олив з додаванням спеціальних антиокисних і антіррозійних присадок для турбінних олив, а також спеціального пароподібного інгібітору корозії. Олива Eni Alisma 32 PV призначене для захисту непрацюючого обладнання під час зберігання або транспортування.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м3 854
В'язкість при 40°C мм²/с 32
Індекс в'язкості - 111
Температура спалаху (COC) °C 230
Температура застигання °C -15

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni ALISMA 32 PV спеціально розроблено для первинної заливки та подальшого доливання в парові і газові турбіни та турбокомпресори. Вона призначена для непрацюючого обладнання, яке знаходиться на зберіганні або транспортується. Також вона призначена для працюючого обладнання в якості високоякісної турбінної оливи. У непрацюючому обладнанні дуже важливо забезпечити герметичність масляної системи і масляного резервуара для запобігання витоку захисного пара і попадання вологи.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Eni ALISMA 32 PV — це турбінна олива, що містить спеціальний пароподібний інгібітор, який надійно захищає від корозії ті частини обладнання, до яких не проникає змазуюча рідина.

  • Eni ALISMA 32 PV володіє всіма характеристиками високоякісної турбінної оливи: високий опір окисленню, відмінний захист деталей з міді та її сплавів від зносу, високий захист від корозії, хороша деемульгуюча здатність, відмінні антипінні характеристики.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • ISO 8068 TSA
Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації
  • Масла першої заливки і консерваційні масла