ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI OTE 80

Фото: ENI OTE 80
Eni OTE 80 — це серія високоякісних олив, призначених для задоволення найвищих вимог в мастилі парових і газових турбін. Вони виробляються з високоочищених мінеральних базових олив групи II з додаванням пакета присадок останнього покоління. Широкий вязкостний ряд цих олив забезпечує будь-яку потребу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Одиниці виміру Значення
Щільність при 15°С кг/м³ 866
В'язкість при 40°C мм²/с 75
Індекс в'язкості - 107
Температура спалаху (COC) °C 245
Температура застигання °C -12
Лужне число мгКОН/г 0,1
Відділення повітря хв 6
Тест на іржу/В - pass
Корозія міді - 1A

ЗАСТОСУВАННЯ

Оливи Eni OTE призначені для змащення всіх частин турбін різних типів, в тому числі парових, газових та водяних. Вони забезпечують виняткові характеристики при експлуатації в турбонагнітачах, гідравлічному обладнанні та повітряних компресорах, при середніх/високих температурах стисненого повітря, а також в іншому обладнанні, де потрібні високоякісні масла з хорошою стабільністю та деемульгуємістю.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

  • Високий індекс в'язкості значно зменшує зміну в'язкості оливи в діапазоні нормальних температур та забезпечує необхідну змазувальну плівку навіть в роботі при високих температурах.

  • Оливи Eni OTE мають гарну стабільність проти окислення та старіння і не утворюють будь-яких відкладень і осадів. Тому вони придатні для експлуатації протягом тривалого часу. Насправді цей час перевищує 4000 годин при випробуванні на окислювальну стабільність (TOST) і перевищує рівень окислення за методом IP 280 (CIGRE).

  • Антикорозійні та протизносні властивості олив надійно захищають всі змащувальні поверхні, масляну систему, ємності, теплообмінники, і т.д.

  • Оливи мають прекрасні антипінні властивості, що дозволяють дуже швидко звільнятися від з'являючихся повітряних бульбашок, що знижує небезпеку порушення масляної плівки, утворення повітряних пробок та кавітації в системі циркуляції насоса, нестійкої роботи та переливу оливи з ємності.

  • Всі сорти мають дуже хорошу деемульгуємість. Ця властивість захищає від утворення емульсії та забезпечує швидке і повне розділення з водою при її попаданні в оливу. Ця властивість гарантує наявність постійної і однорідної масляної плівки, що вкрай необхідно для правильної змащення і відповідно зниження тертя і зносу.

  • Відповідає допускам military (military specifications) M.M. O-2001 (Simbolo NATO O-240).

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • M.M. O-2001 (Simbolo NATO O-240)

  • ISO 8068 TSA

  • DEF-STAN 91-26

Скачати
Товари даної категорії