ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

З нами зручно. Дніпро, Запоріжжя, Тернопіль, вся Україна.

Додано 28.09.2018

Ми стаємо ближчими до наших Замовникам - відкрито філію компанії в м Тернопіль.


До 2018 року наші численні і поважні Клієнти на території Західної України могли отримати мастильні матеріали найвищої якості Eni та Gecco тільки на наступний день після замовлення. З відкриттям регіональної  філіії у м Тернопіль за адресою вул. Текстильна, 24 масла Eni та Gecco можуть бути замінені в автівках та агрегатах в день замовлення.

Що пропонує Компанія Ліга для безупинної роботи автівок і промислового устаткування у всіх своїх філіях в Україні?
Мастильні матеріали концерну Eni вже більше 20 років знайомі для українських водіів, мотоциклістів і головним інженерам промислових підприємств.

Зупинимось докладніше на характеристиках розроблених концерном мастильних матеріалів Gecco.

Перш за все - рецептура корпорації Eni, кращі базові масла, ретельно підібрані каскадні пакети присадок виробництва ENI (серії MX) для моторних масел і масел промислової групи - запорука високої якості мастильних матеріалів Gecco.

Коли представники Компанії Ліга були  запрошені одним із Замовників підприємства - ТОВ "Автотранспортна Асоціація» в місті Калуш, яке використовує для парку своєї техніки масла Gecco, було особливо відзначено, що ... "раніше підприємство мало досвід роботи з декількома брендами масел в різних цінових категоріях. На жаль, були проблеми з чадом масла. Почали заливати в двигуни масло Gecco lubricants Sigma Traffic 10W40. Користуємося маслами Gecco вже більше півроку.
У двигунах було замінено в цілому 1500 л моторного масла. За цей термін масло показало себе з дуже хорошого боку: інтервали до заміни практично без чаду, хоч і несуттєво, але знизилася витрата палива. У серпні почнемо використовувати трансмісійні масла і антифризи Gecco. Впевнені, що якість цих продуктів така-ж висока, як і у Gecco lubricants Sigma Traffic 10W40 ".
Особливо хочемо відзначити фразу головного механіка підприємства: "Залили у двигуни вже півтори тонни Gecсo. Через деякий час використання масел Gecco увійде в звичку ".
Нам дуже сподобалося це порівняння і ми вирішили зробити його своїм слоганом.
 

Залийте Gecco один раз і це увійде в звичку!