ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
banner
Про Компанію Ліга

Компанія Ліга - фахівець по мастильним матеріалам.

Уже понад 17 років ми займаємося просуванням мастильних матеріалів преміум-класу ENI.

З року в рік Компанія Ліга підтверджує репутацію одного з самих надійних постачальників і кваліфікованих технічних консультантів при підборі мастильних матеріалів.

Для автотранспорту, сільськогосподарської техніки або промислового обладнання, підприємств енергетики або оборонної промисловості, мототехніки, велосипедів, водних суден, - будь-який продукт, який може Вам знадобитися, є на складі Компанія Ліга.

Наші технічні фахівці готові поділитися з Вами особливими знаннями в області мастильних матеріалів і дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Більшість технічних аспектів відображені в описах продукції.

Наші сертифікати
Компанія Eni S.p.A.

Eni і Agip - комерційні бренди італійської групи Eni S.p.A.

Eni S.p.A. (Ente Nazionale Idrocarburi - національний концерн нафтопродуктів) - міжнародна інтегрована енергетична корпорація, найбільша італійська нафтогазова компанія, яка займає 17 місце в Fortune Global 500, річний оборот якої складає близько 80 мільярдів Євро.

Компанія Eni - одна з небагатьох, що працюють по повному циклу, включаючи дослідження і розробку формул, видобуток, транспортування і переробку нафти і газу, виробництво базових масел і присадок, Блендінг і фасовку масел.

Eni володіє власними розробками «ноу-хау» міжнародного рівня, завдяки роботі сучасного науково-дослідного центру в Мілані, в якому працюють близько 800 фахівців. А також власним заводу з виробництва присадок, який розташований в м Робассомеро, близько Турина. Виробничі потужності якого дозволяють випускати понад 55 000 тон присадок в рік, які використовуються при виробництві власних мастильних матеріалів, а так само поставляються на експорт в 32 країни світу.

Висока якість масел, вироблених фірмою на своїх підприємствах в Європі, підтверджується багаторічним співробітництвом з провідними командами в гонках «Формула-1».

Eni також здійснює ексклюзивні поставки палива і мастильних матеріалів для таких серій гонок, як Moto2, Moto3 і MotoGP. Є титульним спонсором і офіційним постачальником палива для більш ніж 80% команд-учасниць чемпіонату серії FIM Superbike World Championship Eni. Крім того, є офіційним постачальником мастильних матеріалів, які використовуються командою Aprilia Racing.

Каталог продукції Eni включає в себе:

  • Моторні масла для легкових автомобілів;

  • Моторні масла для вантажних автомобілів;

  • Моторні масла для мототехніки;

  • Трансмісійні масла;

  • Технічні рідини;

  • і т.д.

picture eni
Історія створення логотипу

«Шість ніг вигаданого створення - це об'єднання чотирьох коліс автомобіля з двома ногами водія. Полум’яний союз, що забезпечує максимальну віддачу від команди людини і машини і гарантує найкращий результат».

Така офіційна трактування логотипу, яка було озвучена прес-службою концерну Eni в 1950-х роках. Оригінальність логотипу компанії дисонує з не менш оригінальною історією його створення. Автора логотипу визначили тільки через тридцять років після його створення. Офіційно довести, що автор знака - Луїджі Броджіні, вдалося тільки завдяки визнанню його сина.

Аж до своєї смерті в 1983 року Броджіні заперечував своє авторство, тому точно дізнатися, який же сенс вкладав в свою роботу автор, не представляється можливим. Висунуто гіпотезу, що знак був створений під впливом легенди про Нібелунгів, яка була темою наукових досліджень Броджіні.

picture history logo