ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

ENI GREASE SM 2

Eni Grease SM 2 —це літієве мастило чорного кольору, що містить дисульфід молібдену (MoS2). Виготовляється з високоякісних мінеральних базових олив, спеціально підібраного пакету присадок і комплексного літієвого мила в якості загусника. Рекомендовано для застосування в гідромолотах, встановлених на базі екскаваторів - навантажувачів CAT і JCB.

ХАРАКТЕРИСТИКИ (ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ)

Характеристики Единица измерения Значение
Колір - чорний
Тип згущувача - літієвий
Консистенція (клас NLGI) - 2
Пенетрація dmm 280
Спеціальні присадки - дисульфід молібдену
Тип базової оливи - Мінеральна
В'язкість при 40°C мм²/с 160
Температура каплепадіння °C 200
Відділення оливи % (m/m) 4
Тест EMCOR в дистильованої воді мін/макс 0/0
Стійкість до вимивання водою динамічним методом 79°C % p 2
Критичне навантаження фунти 45
Знос (метод з 4-ма сталевими кульками) мм 0,4
Навантаження (метод зварювання 4 сталевих куль) даН 280
Діапазон температур °C -25/+130

ЗАСТОСУВАННЯ

Eni GREASE SM застосовується для змащування підшипників, працюючих при високих механічних і термічних навантаженнях, включаючи роликові підшипники, де геометрична конфігурація викликає додаткові проблеми по зносу. Високі механічні навантаження можуть бути наслідком динамічних умов (пульсуючі навантаження), кінематичних характеристик системи (підшипники вібраційного устаткування) і так далі.

Eni GREASE SM може застосовуватися на заводах в якості універсального мастила устаткування, працюючого в тяжких умовах, і для вузлів, недоступних для мастила в процесі роботи, коли мастило може здійснюватися тільки на початку або кінці кожної зміни.

ВЛАСТИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ

Надзвичайно чисте літієве мастило Eni GREASE SM з добавкою дисульфіду молібдену є густим мастилом, що міцно прилипає до поверхні, заповнюючи усі мікротріщини і утворюючи міцну масляну плівку, здатну виконувати усі функції змащування навіть у разі видалення мастила із-за будь яких механічних або термальних навантажень, або з інших причин.

Наявність дисульфіду молібдену гарантує надійність і тривалість змащування навіть у випадках, коли повторне змащування неможливе або якщо ця операція відбувається із запізненням. Застосування цього мастила дозволяє збільшити інтервал між замінами мастила завдяки високій стабільності характеристик Eni GREASE SM.

СПЕЦИФІКАЦІЇ І СХВАЛЕННЯ

  • DIN 51825 KPF 2K -20
  • ISO 6743/6 L-CKG 2
  • ISO 12924 L-XBCHB 2
  • DIN 51826 OGPF 2K -20
Скачати
Товари даної категорії
продукт
файл специфікації
  • ENI GREASE SM