ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік
ТОВ «Компанія Ліга» офіційний дистриб'ютор концерну Eni S.p.A в Україні
Зв'язатися в один клік

Дешевий антифриз і дорогий ремонт? Краще виберіть якість Eni

Додано 03.12.2019

У березні 2018 року при плановому відвідуванні території області наші менеджери заїхали в одне з фермерських господарств, з яким ми раніше не працювали. Головний иженер господарства був надзвичайно засмучений і роздратований. На м'яке запитання- Що сталося? – почули вiдповiдь- ^_&*^-ий антифриз.!!! Постачальники  розхвалювали недорогий і, нібито, якісний антифриз, який залили в 2 МАЗи рік тому і ось, що отримали:

Це наслідки застосування контрафактного антифризу на автомобілях МАЗ. Напевно, така ж картинa в середені двигуна. Коштовного  ремонту можливо було б  уникнути  в разі постачання антифризу перевiреними офіційними постачальниками.

 Якщо при виборі моторної або трансмісійної  оливи механіки чи інженери уважно та прискіпливо дивляться на допуски і рекомендації виробникiв, то при виборі антифризу - досить рідко. Стандартна вимога- він має бути червоним або зеленим і бути  гарним.

Тому ми вирішили розмістити статтю, яка допоможе при виборі охолоджувальноi рідині для вашої техніки. 

Antifreeze - це будь-яка охолоджувальна рідина, яка забезпечує відсутність кристалізації рідини при мінусових температурах. У 2017 році був проведений аналіз ринку охолоджувальних рідин України. Результат аналiзу- 70% охолоджувальних рідин є контрафактом і підробкою. Підробки бувають двох типів: -

-глицериново-метанольнi суміші

-солянi сумiши

Зупинимося на них детальніше.

Вода з мінеральними солями. Ось тільки солі дуже швидко випадають в осад, і система стає беззахисною від руйнівних процесів, що відбуваються в системі охолодження.

Вода + гліцерин - також низкозамерзаюча суміш. Дешевше, ніж вода + етилгліколь, але більш в'язкіша. В'язкість знижують дешевим метанолом, отримуючи заборонений законодавчо продукт.

Тосол —це марка антифризів, розроблена в 70-і роки в СРСР під вимоги двигунів тих часів.

Щоб iстотно заощадити на антифризі, виробникові треба "попрацювати" з найдорожчою його складовою - етилгліколем. Тому для здешевлення продукту етилгліколь замінюють на в'язкий гліцерин, розбавлений метанолом. Гліцерин і метанол заподiюють істотний збиток сучасним системам, роз'їдаючи алюміній і полімери, викликаючи кавітацію і википання рідини.

Неякісний антифриз  впливає на роботу не лише системи охолодження, в якій він працює. Не виконуючи свої функції по температурному режиму (викликаючи легке перегрівання), поганий антифриз потихеньку вбиває вашу моторну оливу - вона починає окислюватись швидше, ніж це закладено технічно. Річ у тому, що вода з будь-яким спиртом в своєму складі - це серйозне джерело корозії. Тобто, заливаючи водно-спиртову суміш, ви отримуєте процеси- корозію  й кавітацію (внутрішнє кипіння) які знищують систему зсередини.

Погнили трубки радіатора? Полетіла помпа? Витрата палива виросла на 5%? Встали в 30-градусну спеку в пробці із закипілим антифризом? Ласкаво просимо у величезну армію користувачів підробних антифризів, на яких недобросовісні виробники серйозно заощадили, а точніше не застосували при виробництві пакету присадок.

Такі продукти, як гліцериново-метанольні суміші, продаються скрізь - у великих гіпермаркетах, автомобільних мережевих магазинах, дуже багато - на авторинках. Метанольні продукти на полиці зазвичай коштують невеликі гроші за 5 кг антифризу. Є також величезна вірогідність наштовхнутися на перефарбований "тосол", який на етикетці може мати написи "Antifreeze", "G11", "G12", "carboxylate", "Recommended for Audi, BMW, Mercedes" і т. д. Ці написи -просто обман, оскільки рецептура такої "охлаждайки" ніколи не пройде випробування світових автоконцернів.

Враховуючи, що антифриз міняється раз в 3-5 років, заощадивши 100-150 грв 1 раз за 5 років, ви отримаєте або одну з цих проблем, або, можливо, всі разом:

заміна помпи

заміна радіатора

5% зростання витрати на паливо

зниження реального терміну дії моторного мастила на 10-20%

Який антифриз вибрати? Навіщо потрібний допуск?

Річ у тому, що кожен автоконцерн використовує свій набір матеріалів для виробництва двигунів та систем охолодження : хтось використовує як основу двигуна чавун, інші - алюміній, в який додають мідь, цинк, магній. Треті застосовують специфічні полімерні з'єднання, які можуть виявитися дуже чутливими до стандартних речовин навіть хорошого пакету присадок антифризу для інших марок.

Наприклад, компанія MAN використовує для "холодних двигунів" з силіконовими патрубками специфікацію Typ 324 NF (гібрид), а для "гарячих двигунів" з EGR (дожиг газів) - специфікацію Typ 324 SNF (карбоксилатные антифризи.) Тому обирати треба на зелений або червоний антифриз, а той, що відповідає допуску виробника Вашого авто. . Якщо Ви не знаєте, де його подивитись або знайти - наберіть менеджера Компанії Ліга +38 (067) 634 61 72 +38 (050) 420 70 03 +38 (056) 735 26 80. Або підберіть самостійно на нашому сайті за посиланням  http://ligaco.com/ru/masla-eni/podobrat-maslo.html.

Серед величезної кількості постачальників автомобільних  мастильних матеріалів і спец рідин  дуже складно знайти того, хто надає товар бездоганної якості. Компанія Ліга працює на ринку автомобільних олив вже не перший рік і постачає власникам  техніки найякіснішу автомобільну хімію. На ринку товарів для автомобілістів  досить часто зустрічаються підробки, тому так важливо знайти компанію, яка гарантовано надає якісний антифриз безпосередньо від виробника . Антифриз Eni працює в комбайнах John Deer, Claas, автомобілях Scania, Renault, навантажувачах Hyundai, бульдозерах Komatsu. Охолоджувальна рідина Eni  від Компанія Ліга надійно захистить життєво важливі вузли Вашої техніки від перегрівання, елементи, що мiстять гуму, системи охолодження не піддаватимуться дії агресивних середовищ- адже антифриз Eni  розроблений та вироблений  на власних потужностях корпорацією Eni Agip, компанією, яка  постачала  мастильні й охолоджувальні матеріали на конвеєрну заливку Ferrari, Bugatti, Mazerati і є постачальником палива і мастильних матеріалiв для команд Формула 1.

Eni Agip, офіційним дистриб'ютором якої в Україні вже багато років поспіль   є Компанія Ліга, одна з небагатьох компаній, яка має повний власний цикл  видобутку та переробки нафтопродуктів. Маючи в розпорядженні власний науково-дослідний центр, Eni Agip самостійно веде розробку і виробництво усіх компонентів для своїх моторних мастил - як присадки, так і базову оливу. Більшість же виробників  купують базову олію для виробництва у сторонніх компаній. Як один з передових світових брендів, Eni Agip в Україні  - не дуже поширена торгівельна марка. Потому при високій якості продуктів, ціни на них доступніші порівняно з іншими марками, та і підробок не зустріти. Тим більше, якщо в якості постачальника вибраний офіційний диcтрибьютор Eni Agip в Україні Компанія Ліга. Одним з результатів розробок центру Eni Agip стали концентрати Eni Antifreeze Extra бірюзового відтінку, та Eni Antifreeze Spezial фіолетового відтінку з температурою замерзання - 78.

Антифризи Eni  відрізняються дуже високим захистом від корозії усіх частин двигуна та охолоджувальної системи,  розроблені та призначені для збільшених інтервалів заміни. Не містять силікатів, борів, нітриту, амінів і фосфатів. Мають офіційно підтверджені допуски VW TL 774d / F (G12/G12+) ASTM D 3306 CUNA NC 956-16 (ed. '12) MAN 324 type SNF level MB 325.3ford WSS - M97B44 - D та схвалені для застосування у вантажних автомобілях і будівельній техніці таких виробників, як Renault, Scania, Volvo, DAF, Komatsu, Claas, а також техніка виробництва МТЗ, Камаз, Маз. Антифриз Eni  можна купити у фасовці 1 літр, 20 літрів, 205 літрів, 1000 літрів (куби). При посиланні на статтю наші менеджери нададуть додаткову знижку.

Антифризи  Eni - техніка під надійним захистом!